Βρισηίδα Ανδριώτου: Εγώ θα κοιτάξω να είμαι ένα σωστό πρότυπο για τα παιδιά και τα νέα κορίτσια

11:10 - 08/10/2024

«Δεν με ενδιαφέρει τι κάνει η οποιαδήποτε influencer», λέει η Βρισηίδα Ανδριώτου. Για την Ιωάννα Τούνη και την ανάρτηση με την τούρκικη σημαία κλήθηκε να απαντήσει η Βρισηίδα Ανδριώτου στους δημοσιογράφους. Η ίδια δεν θέλησε να σχολιάσει κάτι, ενώ τόνισε πως δεν την ενδιαφέρει τι κάνει η οποιαδήποτε influencer. «Δεν θέλω να μιλήσω γι’ αυτό ... Περισσότερα To άρθρο Βρισηίδα Ανδριώτου: Εγώ θα κοιτάξω να είμαι ένα σωστό πρότυπο για τα παιδιά και τα νέα κορίτσια δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βρισηίδα Ανδριώτου: "Εγώ θα κοιτάξω να είμαι ένα σωστό πρότυπο για τα παιδιά και τα νέα κορίτσια"

«Δεν με ενδιαφέρει τι κάνει η οποιαδήποτε influencer», δήλωσε η Βρισηίδα Ανδριώτου - Δείτε το βίντεο με όλα όσα δήλωσε η πρώην παίκτρια του Survivor, «καρφώνοντας» την πρώην φίλη της Ιωάννα Τούνη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Πολάκης για συνέντευξη Κασσελάκη: Καληνύχτα, κουράστηκα

Survivor: Μονομαχία στους 41 βαθμούς Κελσίου για την ασυλία – Ποιοι κέρδισαν το έπαθλο και ποιοι λύγισαν

Σπαρακτικό μήνυμα από τη σύντροφο του Μπάλντοκ: «Ήσουν ο κόσμος μου, θα σε αγαπώ για πάντα»

Τζορτζ Μπάλντοκ: Οι ποδοσφαιριστές της Εθνικής Ελλάδας σήκωσαν τη φανέλα του αδικοχαμένου συμπαίκτη τους στο Γουέμπλεϊ

Ραγίζει καρδιές η ανάρτηση της Εθνικής για τη νίκη στο Αγγλία – Ελλάδα και τον Τζορτζ Μπάλντοκ

«Βολές» Μπακασέτα στα ΜΜΕ για τον Μπάλντοκ μετά το Αγγλία – Ελλάδα: «Ντροπή όσα γράφτηκαν, δεν σεβάστηκαν τον Τζορτζ»