Φώτης Σεργουλόπουλος για Μαρία Μπακοδήμου: Βρισκόμαστε σε μία φάση τελείως διαφορετική

07:37 - 08/10/2024

Ποδαρικό έκανε το βράδυ της Δευτέρας (07.10.2024) ο Φώτης Σεργουλόπουλος στη νέα σεζόν του The 2Night Show και ανάμεσα στα όσα είπε ήταν και για την Μαρία Μπακοδήμου. Ο Φώτης Σεργουλόπουλος ήταν ο πρώτος καλεσμένος του Γρηγόρη Αρναούτογλου και ανάμεσα στα όσα ερωτήθηκε ο παρουσιαστής της ΕΡΤ, ήταν και για την πρώην φίλη και συνεργάτιδά ... Περισσότερα To άρθρο Φώτης Σεργουλόπουλος για Μαρία Μπακοδήμου: Βρισκόμαστε σε μία φάση τελείως διαφορετική δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος απαντά για τις σχέσεις του με τη Μαρία Μπακοδήμου: Δεν με πληγώνει που έχει τελειώσει αυτή η ιστορία

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος ήταν ο πρώτος καλεσμένος του Γρηγόρη Αρναούτογλου για τη νέα σεζόν της εκπομπής «The 2Night Show». O παρουσιαστής της ΕΡΤ μίλησε για τις σχέσεις του σήμερα με τη Μαρία Μπακοδήμου και αν υπάρχει to ενδεχόμενο να συνεργαστούν ξανά. «Όχι δεν με πληγώνει που έχει τελειώσει αυτή η ιστορία. Και οι δύο νομίζω βρισκόμαστε σε μία φάση τελείως διαφορετική και νομίζω το πιο φυσικό πράγμα είναι να αφήνεις τα πράγματα να έρθουν όπως έρχονται. Δεν χρειάζεται, ούτε να πιέζεις, ούτε να κάνεις κάτι το οποίο είναι θεαματικό ας πούμε. Ο καθένας σέβεται την αυτοτέλεια του άλλου και νομίζω ότι καλά είμαστε έτσι όπως είμαστε» απάντησε αρχικά ο Φώτης Σεργουλόπουλος. Όσο για το ενδεχόμενο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος απαντά για τις σχέσεις του με τη Μαρία Μπακοδήμου: “Βρισκόμαστε σε τελείως διαφορετική φάση”

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος βρέθηκε καλεσμένος στη late night εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου στον ΑΝΤ1 και μίλησε για τις σχέσεις του σήμερα με τη Μαρία Μπακοδήμου και αν υπάρχει ενδεχόμενο να συνεργαστούν ξανά. «Όχι. Και οι δύο νομίζω βρισκόμαστε σε μία φάση τελείως διαφορετική και νομίζω το πιο φυσικό πράγμα είναι να αφήνεις τα πράγματα να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος απαντά για τις σχέσεις του με τη Μαρία Μπακοδήμου: «Βρισκόμαστε σε τελείως διαφορετική φάση»

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος βρέθηκε καλεσμένος στη late night εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου στον ΑΝΤ1 και μίλησε για τις σχέσεις του […] The post Ο Φώτης Σεργουλόπουλος απαντά για τις σχέσεις του με τη Μαρία Μπακοδήμου: «Βρισκόμαστε σε τελείως διαφορετική φάση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος: Ξεκαθαρίζει για τις σχέσεις του με τη Μαρία Μπακοδήμου – «Βρισκόμαστε σε μία φάση τελείως διαφορετική»

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος ήταν ο πρώτος καλεσμένος του Γρηγόρη Αρναούτογλου για τη νέα σεζόν στο The To άρθρο Φώτης Σεργουλόπουλος: Ξεκαθαρίζει για τις σχέσεις του με τη Μαρία Μπακοδήμου – «Βρισκόμαστε σε μία φάση τελείως διαφορετική» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Τι αλλάζει στις προσλήψεις δημοσίων υπαλλήλων μέσω ΑΣΕΠ

Κανείς δεν θέλει να γίνει ηγέτης της Χεζμπολάχ: «Ψάχνουμε και μόλις βρούμε θα σας ενημερώσουμε»

Περαιτέρω βελτίωση στην κατάσταση της υγείας της Μαρινέλλας - Συγκρατημένα αισιόδοξοι οι γιατροί

Εμμανουήλ Καραλής και Μίλτος Τεντόγλου ξεκίνησαν αγκαλιασμένοι τις προπονήσεις για τη νέα σεζόν

Ισραήλ: Η Χεζμπολάχ εκτόξευσε δεκάδες πυραύλους προς τη Χάιφα – Τραυματίστηκε ελαφρά μια γυναίκα, ζημιές σε κτήρια

ΑΑΔΕ: Αυξήθηκε κατά 400 εκατ. ευρώ το νέο ληξιπρόθεσμο πρώτου εξαμήνου