Απόστολος Λύτρας: Αυτή είναι η νέα σύντροφός του

23:45 - 07/10/2024

Ταξίδεψαν μαζί στα Χανιά για να γιορτάσουν τα γενέθλια του γνωστού ποινικολόγου.

Διαβάστε Περισσότερα στο real.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Απόστολος Λύτρας μιλά για πρώτη φορά για τη νέα σύντροφό του: «Δεν κρύβω τη σχέση μου»

Νέα σελίδα στην προσωπική του ζωή έχει γυρίσει ο Απόστολος Λύτρας, μετά τον άγριο ξυλοδαρμό της εν διαστάσει συζύγου του, Σοφίας Πολυζωγοπούλου.Νέα σελίδα στην προσωπική του ζωή έχει γυρίσει ο Απόστολος Λύτρας, μετά τον άγριο ξυλοδαρμό της εν διαστάσει συζύγου του, Σοφίας Πολυζωγοπούλου.Ειδικότερα, ο γνωστός ποινικολόγος μίλησε στην εκπομπή Super Κατερίνα σήμερα (08/10) το πρωί αποκαλύπτοντας πως βρίσκεται τον τελευταίο μήνα σε σχέση με την εντυπωσιακή μεσίτρια, Θεοδώρα Παπαδοπούλου, με την οποία διατηρούσαν φιλικές σχέσεις τα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Απόστολος Λύτρας μιλά για πρώτη φορά για τη νέα σύντροφό του: «Δεν κρύβω τη σχέση μου»

Νέα σελίδα στην προσωπική του ζωή έχει γυρίσει ο Απόστολος Λύτρας, μόλις έναν μήνα μετά την αποφυλάκιση του και σχεδόν τέσσερις […] The post Ο Απόστολος Λύτρας μιλά για πρώτη φορά για τη νέα σύντροφό του: «Δεν κρύβω τη σχέση μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ real.gr

Καταγγελία – «βόμβα» Μακελελέ για Αστέρα: «Γι’ αυτό έφυγα – Μου είπαν να…»

Αποκατάσταση κυκλοφορίας σε ολόκληρη τη Γραμμή 1 του Μετρό Πειραιάς - Κηφισιά

Άμεση Δράση: Υπεγράφη η ΚΥΑ για το επίδομα των αστυνομικών σε Θεσσαλονίκη και Αττική

Blurring: Το μακιγιάζ που θολώνει τις ατέλειες και χαρίζει αποτέλεσμα photoshop στο πρόσωπο

Την κατάργηση του Clawback ζήτησε από τον Άδωνι Γεωργιάδη ο Γιώργος Πατούλης

Λάρισα: Νεκρός άνδρας στις τουαλέτες του ΚΤΕΛ