Παναθηναϊκός: Το ελληνικό μπάσκετ προχωράει και η διαιτησία αδυνατεί να ακολουθήσει, να γίνει επαγγελματική

17:27 - 07/10/2024

Περίπου μια εβδομάδα μετά την ανακοίνωση που εξέδωσε και με την οποία ζητούσε να υπάρξει επαγγελματική διαιτησία, η ΚΑΕ Παναθηναϊκός έστειλε σχετική επιστολή προς την ΕΟΚ, τον ΕΣΑΚΕ και την ΟΔΚΕ. Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός αναφέρθηκε στο ζήτημα της διαιτησίας στο ελληνικό μπάσκετ, τονίζοντας την αναγκαιότητα να γίνει αυτή επαγγελματική. Με την επιστολή του προς την ... Περισσότερα To άρθρο Παναθηναϊκός: Το ελληνικό μπάσκετ προχωράει και η διαιτησία αδυνατεί να ακολουθήσει, να γίνει επαγγελματική δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Κλοντ Μακελελέ κατά Αστέρα Τρίπολης: «Μου ζήτησαν να μην παίξει ο Μπιλέ, δεν επιτρέπω να μου λένε ποιον να βάλω»

Η Όλγα Κεφαλογιάννη σε συναυλία του Μάριου Φραγκούλη 10 μέρες μετά την ανακοίνωση του χωρισμού

«Επιμένει» η καλοκαιρινή θερμοκρασία των 30 βαθμών και την Τρίτη

Φωτιά σε κτίριο στον Πειραιά, έχει διακοπεί η κυκλοφορία στην περιοχή

Το Ισραήλ χτύπησε 120 στόχους της Χεζμπολάχ σε μια ώρα - Μάχη μακράς φθοράς ζητάει η Χαμάς

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Η εμμηνόπαυση είναι η εφηβεία των γυναικώn, εγώ βρίσκομαι στη δική μου»