Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Βρίσκομαι στη δική μου εφηβεία, την εμμηνόπαυση»

15:54 - 07/10/2024

Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους φιλοξενήθηκε στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον», το πρωί της Δευτέρας 7 Οκτωβρίου. To άρθρο Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Βρίσκομαι στη δική μου εφηβεία, την εμμηνόπαυση» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους αποκαλύπτει: "“Βρίσκομαι στη δική μου εφηβεία, την εμμηνόπαυση”

“Βρίσκομαι λοιπόν στη δική μου εφηβεία. Φανταστικά είναι… Είναι φυσιολογικά” δήλωσε η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Βρίσκομαι στη δική μου εφηβεία, την εμμηνόπαυση»

Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους ήταν καλεσμένη στο Πρωίαν σε είδον με τον Φώτη Σεργουλόπουλου και την Τζένη Μελιτά και μίλησε […] The post Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Βρίσκομαι στη δική μου εφηβεία, την εμμηνόπαυση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Μαρία Βοσκοπούλου: Το τρυφερό βίντεο με τον Μίμη Πλέσσα – «Καλό ταξίδι αγαπημένε μας»

Τα ωραιότερα αρώματα με βανίλια την απόλυτη φθινοπωρινή εσάνς

Θανάσης Τσαλταμπάσης – Αγοραστή Αρβανίτη: Παντρεύτηκαν με θρησκευτικό γάμο – Οι πρώτες φωτογραφίες

Weekly Style: 7 σύνολα από τις καλοντυμένες του Instagram για να ξεκινήσει σωστά η εβδομάδα

Μαίρη Συνατσάκη: Ο πατέρας της, Νίκος την απαθανάτισε στην πιο τρυφερή φωτογραφία με την κόρη της, Ολίβια

Αυτή η δίαιτα στηρίζεται στο πολύ καλό πρωϊνό – Γιατί είναι βασικό να ξεκινάς την ημέρα με φουλ ενέργεια!