Γιώργος Μαζωνάκης: Κατέθεσε δύο αγωγές για την υπόθεση με την αδερφή του - «Όλα εδώ πληρώνονται»

11:18 - 07/10/2024

«Η ζημιά μέσα μου είναι το λάβωμα της εμπιστοσύνης στους ανθρώπους που τους θεωρούσα δικούς μου», αναφέρει ο γνωστός τραγουδιστής

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Μαζωνάκης: Σκληρή ανακοίνωση για τη δικαστική διαμάχη με την αδελφή του, Βάσω Μαζωνάκη – "Και όλα εδώ, πληρώνονται"

«Αναζήτηση νομικών ευθυνών, για να προστατεύσω τα δικαιώματα και τα συμφέροντά μου και με την πίστη, ότι θα αποδοθούν οι ευθύνες σ’ αυτούς που εμπλέκονται και θα αποκαταστήσω τη ζημιά που έχω υποστεί. Την υλική. Και τη ζημιά μέσα μου;», αναφέρει ο Γιώργος Μαζωνάκης

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γιώργος Μαζωνάκης για τη δικαστική διαμάχη με την Βάσω Μαζωνάκη: «Όλα εδώ πληρώνονται»

Ο Γιώργος Μαζωνάκης επανήλθε στο θέμα με νέα ανακοίνωση που εξέδωσε. Ο δημοφιλής τραγουδιστής στέλνει μηνύματα στην αδερφή του, Βάσω Μαζωνάκη, με την οποία όπως φαίνεται καταλήγουν στα δικαστήρια. Ο Γιώργος Μαζωνάκης φέρεται αποφασισμένος να το πάει μέχρι τέλους, όσον αφορά τη διαμάχη με την αδερφή του, Βάσω Μαζωνάκη. Κάποτε εκείνη ήταν εκτός από αδερφή ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Μαζωνάκης για τη δικαστική διαμάχη με την Βάσω Μαζωνάκη: «Όλα εδώ πληρώνονται» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Μαζωνάκης: Η σκληρή ανακοίνωση για τη δικαστική διαμάχη με την αδελφή του, Βάσω

Ο Γιώργος Μαζωνάκης μέσω των δικηγόρων του Θένιας Καραγιλάνη και Ιάκωβου Βενιέρη εξέδωσε ανακοίνωση γα την επίμαχη διαμάχη.

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Η Μέγκαν Μάρκλ με κόκκινο φόρεμα που είχει βάλει ξανά πριν από 2 χρόνια

Ζαχαριάδης: Να μας εξηγήσει ο Κασσελάκης τι εννοεί όταν μιλάει για κεντροαριστερή διαπλοκή

Diddy: Viral το βίντεο που δείχνει τον Μπόνο να αποφεύγει φιλί του ράπερ

Βραβεία Νόμπελ: Για την ανακάλυψη του microRNA το φετινό νόμπελ Ιατρικής

ΟΗΕ: «Πρόγευση του μέλλοντος» οι έντονες ξηρασίες και οι ακραίες πλημμύρες

ΕΚΠΑ: Νέες διακρίσεις για το Πανεπιστήμιο - Το πιο βελτιωμένο στην Ευρώπη για τα έτη 2024-2025