Εκλογές στο ΠΑΣΟΚ: Η σειρά κατάταξης των υποψηφίων σε 9.483 ψηφοδέλτια

21:18 - 06/10/2024

Η σειρά κατάταξης των υποψηφίων

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εκλογές στο ΠΑΣΟΚ: Η σειρά κατάταξης των υποψηφίων στο 3% των συγκεντρωτικών αποτελεσμάτων

Ο Νίκος Ανδρουλάκης προηγείται έως τώρα με καταμετρημένο περίπου το 3% των ψήφων- 9.483 ψηφοδέλτια και ακολουθεί ο Παύλος Γερουλάνος. Λαμβάνουν αντίστοιχα 30% και 25%, ενώ από 19% παίρνουν έως τώρα ο Χάρης Δούκας και η Αννα Διαμαντοπούλου. Ειδικότερα, λαμβάνουν: Νίκος Ανδρουλάκης: 2.890, ποσοστό 30% Παύλος Γερουλάνος: 2.376, 25% Νάντια Γιαννακοπούλου: 246, 3% Αννα Διαμαντοπούλου: […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Τουλάχιστον οκτώ τραυματίες έπειτα από τρομοκρατική επίθεση σε αυτοκινητοπομπή στο Πακιστάν

Mεντιλίμπαρ για την ισοπαλία με τον ΠΑΟ: Δεν είμαι ευχαριστημένος, περιμένω περισσότερα από τους παίκτες μου - Βίντεο

Παπαδόπουλος: Ο Λεβαδειακός είναι χωρίς νίκη ακόμη, βασικός υπεύθυνος είμαι εγώ και θα πάρω τις αποφάσεις μου

Super League 1: Ο ΠΑΟΚ πέρασε πάλι πρώτος, αλλά στο -2 ακολουθούν ΑΕΚ,. Ολυμπιακός, Άρης - Στο -7 έμεινε ο ΠΑΟ - Δείτε τα γκολ

H Μπαρτσελόνα 3-0 την Αλαβές, έξι γκολ στο Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερν Μονάχου - Δείτε γκολ από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα

Λουτσέσκου: Είμαστε πρώτοι αλλά πρέπει να βελτιωθούμε