Γλαβίνας: Mήνυμα της κοινωνίας οι 300.000 ψηφοφόροι

21:00 - 06/10/2024

Πήραμε «πράσινη κάρτα» για να συνεχίσουμε την προσπάθεια - Υποδειγματική η εσωκομματική διαδικασία

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γλαβίνας: Mήνυμα της κοινωνίας οι 300.000 ψηφοφόροι

Αισιοδοξία γέμισε το ΠΑΣΟΚ η συμμετοχή άνω των 300.000 ψηφοφόρων. Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Εκλογές στο ΠΑΣΟΚ – Γλαβίνας: Mήνυμα της κοινωνίας οι 300.000 ψηφοφόροι

Στο ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ είμαστε πολύ ικανοποιημένοι από την αύξηση της συμμετοχής του κόσμου στις εσωκομματικές εκλογές ανέφερε απόψε (06/10) εκπρόσωπος τύπου του ΠΑΣΟΚ Θ. Γλαβίνας.Στο ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ είμαστε πολύ ικανοποιημένοι από την αύξηση της συμμετοχής του κόσμου στις εσωκομματικές εκλογές ανέφερε απόψε (06/10) εκπρόσωπος τύπου του ΠΑΣΟΚ Θ. Γλαβίνας.«Σπάσαμε το φράγμα των 300.000. Είναι ένα μήνυμα της κοινωνίας. Μια πράσινη κάρτα και μια ώθηση της κοινωνίας να συνεχίσει το ΠΑΣΟΚ με περισσότερο ζήλο και υπομονή», είπε συγκεκριμένα ο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Εκλογές ΠΑΣΟΚ-Γλαβίνας: Mήνυμα της κοινωνίας οι 300.000 ψηφοφόροι

Στο ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ είμαστε πολύ ικανοποιημένοι από την αύξηση της συμμετοχής του κόσμου στις εσωκομματικές εκλογές ανέφερε ο Θανάσης Γλαβίνας.

Διαβάστε το στο mononews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Τουλάχιστον οκτώ τραυματίες έπειτα από τρομοκρατική επίθεση σε αυτοκινητοπομπή στο Πακιστάν

Mεντιλίμπαρ για την ισοπαλία με τον ΠΑΟ: Δεν είμαι ευχαριστημένος, περιμένω περισσότερα από τους παίκτες μου - Βίντεο

Παπαδόπουλος: Ο Λεβαδειακός είναι χωρίς νίκη ακόμη, βασικός υπεύθυνος είμαι εγώ και θα πάρω τις αποφάσεις μου

Super League 1: Ο ΠΑΟΚ πέρασε πάλι πρώτος, αλλά στο -2 ακολουθούν ΑΕΚ,. Ολυμπιακός, Άρης - Στο -7 έμεινε ο ΠΑΟ - Δείτε τα γκολ

H Μπαρτσελόνα 3-0 την Αλαβές, έξι γκολ στο Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερν Μονάχου - Δείτε γκολ από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα

Λουτσέσκου: Είμαστε πρώτοι αλλά πρέπει να βελτιωθούμε