Πόλεμος στο Ισραήλ: Συνάντηση Όστιν - Γκάλαντ στο Πεντάγωνο στις 9 Οκτωβρίου

20:18 - 06/10/2024

Οι δύο υπουργοί Άμυνας θα συζητήσουν για τις εξελίξεις στον τομέα της ασφάλειας στη Μέση Ανατολή, ανακοίνωσε το Πεντάγωνο

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πόλεμος στο Ισραήλ: Συνάντηση Όστιν - Γκάλαντ στο Πεντάγωνο στις 9 Οκτωβρίου

Οι δύο υπουργοί Άμυνας θα συζητήσουν για τις εξελίξεις στον τομέα της ασφάλειας στη Μέση Ανατολή, ανακοίνωσε το Πεντάγωνο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Συνάντηση των υπουργών Άμυνας ΗΠΑ-Ισραήλ στο Πεντάγωνο στις 9 Οκτωβρίου

Ο υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ Λόιντ Όστιν θα δεχθεί στο Πεντάγωνο τον Ισραηλινό ομόλογό του Γιοάβ Γκάλαντ, στις 9 Οκτωβρίου «για να συζητήσουν για τις εξελίξεις στον τομέα της ασφάλειας…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Συνάντηση Οστιν- Γκάλαντ στο Πεντάγωνο στις 9 Οκτωβρίου

Ο υπουργό Άμυνας Όστιν θα δεχθεί στο Πεντάγωνο τον Ισραηλινό ομόλογό του Γκάλαντ, στις 9 Οκτωβρίου

Διαβάστε το στο Skai.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Τουλάχιστον οκτώ τραυματίες έπειτα από τρομοκρατική επίθεση σε αυτοκινητοπομπή στο Πακιστάν

Mεντιλίμπαρ για την ισοπαλία με τον ΠΑΟ: Δεν είμαι ευχαριστημένος, περιμένω περισσότερα από τους παίκτες μου - Βίντεο

Παπαδόπουλος: Ο Λεβαδειακός είναι χωρίς νίκη ακόμη, βασικός υπεύθυνος είμαι εγώ και θα πάρω τις αποφάσεις μου

Super League 1: Ο ΠΑΟΚ πέρασε πάλι πρώτος, αλλά στο -2 ακολουθούν ΑΕΚ,. Ολυμπιακός, Άρης - Στο -7 έμεινε ο ΠΑΟ - Δείτε τα γκολ

H Μπαρτσελόνα 3-0 την Αλαβές, έξι γκολ στο Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερν Μονάχου - Δείτε γκολ από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα

Λουτσέσκου: Είμαστε πρώτοι αλλά πρέπει να βελτιωθούμε