Αντιδράσεις από τους θαυμαστές της Kourtney Kardashian για τη διακόσμηση του Halloween – «Σέβεσαι καθόλου τα παιδιά σου;»

20:11 - 05/10/2024

Η Kourtney Kardashian αντιμετωπίζει αντιδράσεις για την τρομακτική διακόσμηση του Halloween στα social media. Οι θαυμαστές της ριάλιτι τηλεπερσόνας κατέκλυσαν με τα σχόλιά τους το προφίλ της στο Instagram με διάφορα σοκαρισμένα συναισθήματα, αφού η σταρ των «Kardashians» δημοσίευσε φωτογραφίες από την αποκριάτικη διακόσμησή της, η οποία περιλαμβάνει ένα στιγμιότυπο με δύο φουσκωτούς σκελετούς που […] The post Αντιδράσεις από τους θαυμαστές της Kourtney Kardashian για τη διακόσμηση του Halloween – «Σέβεσαι καθόλου τα παιδιά σου;» appeared first on InStyle.

Διαβάστε Περισσότερα στο instyle.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντιδράσεις από τους θαυμαστές της Kourtney Kardashian για τη διακόσμηση του Halloween – «Σέβεσαι καθόλου τα παιδιά σου;»

Η Kourtney Kardashian αντιμετωπίζει αντιδράσεις για την τρομακτική διακόσμηση του Halloween στα social media.

Διαβάστε το στο real.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ instyle.gr

Elizabeth Taylor: Η εξομολόγηση του γιου της – Στόχος χλευασμού για τη σεξουαλική ζωή της μητέρας του

Ρομαντικό δείπνο στη Νέα Υόρκη για την Blake Lively και τον Ryan Reynolds

Ευγενία Σαμαρά: «Πρέπει να ξεπεράσω μέσα μου μια φοβία για να γίνω μητέρα»

Heidi Klum: «Δεν θέλω να απογοητεύσω κανέναν από τους θαυμαστές μου για το Halloween»

Πραγματικά σπίτια στα πιο παράξενα μέρη του κόσμου

Lady Gaga: Η δραματική μεταμόρφωσή της στην πρεμιέρα του “Joker – Folie A Deux”