Ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης αποκαλύπτει για τις εξελίξεις στον Γιατρό: "Θα γίνει μάχη"

19:18 - 05/10/2024

Όσα δήλωσε ο δημοφιλής ηθοποιός.

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης: «Αναγκάστηκα να τους εξηγήσω πως δεν είμαι γιατρός»

«Δεν είμαι πραγματικά γιατρός, αν και θα το ήθελα», παραδέχθηκε ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης. Για το σκηνικό που κλήθηκε να διαχειριστεί πριν δυο καλοκαίρια σε ένα μπαρ και για τον θαυμασμό που τρέφει για τους γιατρούς μίλησε ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται». «Θα σας πω ότι κάποια στιγμή, πέρυσι το καλοκαίρι, λιποθύμησε μπροστά ... Περισσότερα To άρθρο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης: «Αναγκάστηκα να τους εξηγήσω πως δεν είμαι γιατρός» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

Kύκλοι Κασσελάκη: Ό,τι και να μεθοδεύσουν οι υποστηρικτές του χθες, κανένα εμπόδιο δεν θα τον σταματήσει

Απίστευτο περιστατικό στην Πάτρα: Πήγε να μπει στο σπίτι της και βρήκε να κατοικούν άλλοι

Στέφανος Κασσελάκης: "Χαλαρός" για παράσταση στο θέατρο με Τάιλερ, μετά την επεισοδιακή συνεδρίαση της ΚΕ του ΣΥΡΙΖΑ

Απασφάλισε ο Δημήτρης Κοργιαλάς: "Στο ίντερνετ σχολιάζει το ένα καρατσόλι περισσότερο από το άλλο"

Θεσσαλονίκη: Ανήλικες επιτέθηκαν σε 13χρονη από τη Ρουμανία - 16χρονη χτύπησε μητέρα μαθητή που είχε καταγγείλει bullying

ΚΕ ΣΥΡΙΖΑ: Ζητούν διαγραφή Κασσελάκη και μπλόκο στην υποψηφιότητά του - Επιστολές και τροπολογίες