Ζημιές από την κακοκαιρία Κασσάνδρα στο Στράτο Αγρινίου - Πληροφορίες για αγνοούμενο

10:27 - 05/10/2024

Οι λάσπες γέμισαν την εθνική οδό και συνεργεία καθαρίζουν το οδόστρωμα από τα φερτά υλικά

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η κακοκαιρία "Κασσάνδρα" σφυροκοπά την Αιτωλοακαρνανία - Πληροφορίες για αγνοούμενο

Έντονα τα προβλήματα στη Δυτική Ελλάδα λόγω της κακοκαιρίας

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η κακοκαιρία Cassandra σφυροκοπά την Αιτωλοακαρνανία – Πληροφορίες για αγνοούμενο

Την Αιτωλοακαρνανία σφυροκοπά η κακοκαιρία Cassandra με ισχυρές βροχές και καταιγίδες, ενώ τα τοπικά μέσα αναφέρουν ότι υπάρχουν πληροφορίες για έναν αγνοούμενο. Μεγάλη είναι η κινητοποίηση της πυροσβεστικής υπηρεσίας στο χείμαρρο Ρίακας στην Αιτωλοακαρνανία, καθώς σύμφωνα με πληροφορίες του aitolianews.gr αγνοείται ένα άτομο μετά από ισχυρές βροχές και καταιγίδες που έχει προκαλέσει η κακοκαιρία Cassandra.  ... Περισσότερα To άρθρο Η κακοκαιρία Cassandra σφυροκοπά την Αιτωλοακαρνανία – Πληροφορίες για αγνοούμενο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Μπέσσυ Αργυράκη για τη γνωριμία της με τον Μίμη Πλέσσα: Ήταν εκείνος που μου έδωσε ώθηση στην καριέρα μου

Νομίκεια 2024: Ένα τουρνουά - γιορτή του αθλητισμού και του πολιτισμού στη Σαντορίνη

Πετρέλαιο: Ποιος ο αντίκτυπος από την κλιμάκωση του πολέμου στη Μέση Ανατολή – Τα σενάρια και οι εκτιμήσεις

Μητσοτάκης για Μίμη Πλέσσα: Μοναδικός, όπως και οι στιγμές που θα μας χαρίζει για πάντα με τις νότες του

«Φιλοξένησα την ανιψιά μου για να κάνει babysitting αλλά δεν ανταποκρίνεται στις υποχρεώσεις της και θέλω να φύγει»

Το ιδανικό τυρί για κάθε burger (όχι, δεν βάζουμε παντού το ίδιο)