Οι ΗΠΑ βομβάρδισαν 15 στόχους των Χούθι στην Υεμένη

22:55 - 04/10/2024

Οι δυνάμεις των ΗΠΑ έπληξαν 15 στόχους των Χούθι στην Υεμένη. Λίγες νωρίτερα οι φιλοϊρανοί αντάρτες είχαν εξαπολύσει νέες επιθέσεις σε φορτηγά πλοία στην Ερυθρά Θάλασσα. Ο στρατός των ΗΠΑ ανακοίνωσε αργά το βράδυ της Παρασκευής (04.10.2024) ότι βομβάρδισε 15 στόχους των Χούθι στην Υεμένη. Η Αμερικανική Στρατιωτική Διοίκηση για τη Μέση Ανατολή (Centcom) ανέφερε ... Περισσότερα To άρθρο Οι ΗΠΑ βομβάρδισαν 15 στόχους των Χούθι στην Υεμένη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΗΠΑ: Έπληξαν 15 στόχους των Χούθι στην Υεμένη

Οι αμερικανικές δυνάμεις έπληξαν δεκαπέντε στόχους των Χούθι στην Υεμένη - Οι Χούθι έχουν εξαπολύσει σχεδόν 100 επιθέσεις σε εμπορικά πλοία στην Ερυθρά Θάλασσα από τον περασμένο Νοέμβριο

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ολονύχτια μάχη με διάσπαρτες εστίες φωτιάς στο Γεράκι Ηλείας - Στο νοσοκομείο του Ρίου ο τραυματισμένος πυροσβέστης

Μπαρτζώκας και Γιασικεβίτσιους σχολίασαν το «θερμό» τους επεισόδιο: Δε θα αφήσω κανέναν να μου πει τι πρέπει να κάνω με την ομάδα μου

Ένας διοικητής της Χαμάς σκοτώθηκε από ισραηλινό χτύπημα στην Τούλκαρεμ της Δυτικής Όχθης

Η βαθμολογία της Eurolegue μετά την ήττα του Ολυμπιακού από τη Φενέρμπαχτσε

Γλυκερία: «Όσο έχω φωνή και μπορώ να τραγουδάω θα συνεχίσω»

Γιασικεβίτσιους και Μπαρτζώκας είχαν «θερμό» επεισόδιο στο Φενέρμπαχτσε – Ολυμπιακός: «Ήταν ασεβής απέναντί μου»