Κώστας Καζάκας: «Είχα πειστεί ότι είμαι πάρα πολύ άσχημος»

20:17 - 04/10/2024

Με αφορμή τη συμμετοχή στην κωμική σειρά «Η κατάρα της Τζέλας Δελαφράγκα» στον Alpha, ο Κώστας Καζάκας παραχώρησε συνέντευξη το πρωινό […] The post Κώστας Καζάκας: «Είχα πειστεί ότι είμαι πάρα πολύ άσχημος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Καζάκας: «Στα νεανικά μου χρόνια δεν ερωτευόμουν ποτέ τίποτα, πίστευα ότι είμαι πολύ άσχημος»

«Είχα πειστεί ότι είμαι πάρα πολύ άσχημος», ομολόγησε ο Κώστας Καζάκας. Τόσο στη συνύπαρξη με Ρομά όσο και στο bullying το οποίο βίωσε στα παιδικά του χρόνια , αναφέρθηκε ο Κώστας Καζάκας μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» σήμερα το πρωί (04.10.2024). «Ακριβώς απέναντι από το σπίτι που μεγάλωσα, έμενε μια οικογένεια τσιγγάνων. Από ... Περισσότερα To άρθρο Κώστας Καζάκας: «Στα νεανικά μου χρόνια δεν ερωτευόμουν ποτέ τίποτα, πίστευα ότι είμαι πολύ άσχημος» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μαρία Καρυστιανού: Φουντώνει η κόντρα με τον Νίκο Πλακιά για τη συναυλία – «Αναλαμβάνω την ευθύνη για το εξώδικο» – «Δεν έχω προσωπικό μένος με κανέναν»

Ηλέκτρα: Η ημέρα του γάμου ξημερώνει με ένα απρόσμενο τηλεφώνημα

Βραδιά Europa League απόψε στον ΑΝΤ1

My Style Rocks: Συνάντηση με τα πεθερικά

Άγιος Έρωτας: Η Χλόη υπομένει τις τιμωρίες και την πίεση από τον περίγυρο

Κατερίνα Στανίση: «Κάποια πράγματα δεν θέλω να βγουν παραέξω, θέλω να τα πάρω μαζί μου»