Νίκος Βέρτης: Όσο περνά ο καιρός θα ήθελα παιδιά, αλλά γεννηθήτω το θέλημά Tου

16:18 - 04/10/2024

Δεν είναι ότι κρύβω την προσωπική μου ζωή, η δική μου οπτική είναι ότι όταν πάω σπίτι μου, πρέπει να σβήσουν τα φώτα, δήλωσε ο τραγουδιστής

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Βέρτης: «Θέλω να γίνω πατέρας, αλλά γενηθήτω το θέλημά Tου όπως λέει και η κοπέλα μου»

«Έχουν υπάρξει άνθρωποι που ήταν δίπλα μου και με πρόδωσαν. Δε πειράζει, αυτά είναι μέσα στη ζωή, συμβαίνουν», είπε ο Νίκος Βέρτης. Για την επιθυμία του να αποκτήσει παιδιά, την προσωπική του ζωή που κρατά μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας και για τους ανθρώπους που τον έχουν προδώσει, μίλησε σήμερα το πρωί (04.10.2024) στην ... Περισσότερα To άρθρο Νίκος Βέρτης: «Θέλω να γίνω πατέρας, αλλά γενηθήτω το θέλημά Tου όπως λέει και η κοπέλα μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Μεντιλίμπαρ: Όλοι ξέρουν τι σημαίνει το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό

Γάζα: Ο εβραίος «Σίντλερ» - Πώς ο Στιβ Μάμαν κατάφερε να απελευθερώσει εκατοντάδες παιδιά που απήγαγε το ISIS

Αττική Οδός: Ολοκληρώθηκε η καταβολή του εφάπαξ τιμήματος ύψους €3,27 δισ. από τον όμιλο ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ

Βρετανία: Έξι άνδρες κατηγορούνται για οργάνωση εμπρησμού για λογαριασμό της Μόσχας

Tate Modern: Έργα του διάσημου κινήματος «Ο μπλε καβαλάρης» φιλοξενεί η διάσημη γκαλερί του Λονδίνου

Η Ριάνα λέει πως το να είσαι μαμά είναι ολυμπιακό άθλημα - Το βίντεο με τον μεγάλο της γιο