Ανθή Βούλγαρη: «Είδα την Φαίη Σκορδά στον ύπνο μου»

10:19 - 04/10/2024

Μία αναφορά στην Φαίη Σκορδά έκανε σήμερα (04.10.2024) στην εκπομπή «Κοινωνία ώρα Mega» η Ανθή Βούλγαρη την ώρα που έδινα πάσα στο «Buongiorno». Στο φινάλε της εκπομπής που παρουσιάζει η Ανθή Βούλγαρη και ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος, οι δύο δημοσιογράφοι ενημέρωσαν τους τηλεθεατές ότι ακολουθεί η εκπομπή «Buongiorno». Τότε η Ανθή Βούλγαρη έκανε μία αποκάλυψη αναφορικά ... Περισσότερα To άρθρο Ανθή Βούλγαρη: «Είδα την Φαίη Σκορδά στον ύπνο μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανθή Βούλγαρη: "Είδα την Φαίη Σκορδά στον ύπνο μου"

Μία αναφορά στην Φαίη Σκορδά έκανε σήμερα Παρασκευή 04/10/2024 στην εκπομπή «Κοινωνία ώρα Mega» η Ανθή Βούλγαρη την ώρα που έδινε πάσα στο «Buongiorno» και τη Φαίη Σκορδά - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με την κόρη της Βαλέρια Λάτσιου μέσα από το σπίτι της παρουσιάστριας

Καραμανλής και Σαμαράς δεν θα πάνε στο street party για τα 50 χρόνια της ΝΔ στη Ρηγίλλης

ΕΕ: Με σχετική πλειοψηφία πέρασαν οι δασμοί στις εισαγωγές κινεζικών ηλεκτρικών αυτοκινήτων – 10 υπέρ, 12 απείχαν και 5 ψήφισαν κατά

«Το Ιράν δεν θα καθυστερήσει να απαντήσει στο Ισραήλ - Ένας είναι ο εχθρός» δήλωσε ο αγιατολάχ Αλί Χαμενεΐ

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς υπέγραψε με τον αριθμό 7784 και εξήγησε το λόγο

Νέες εικόνες από την αποβίβαση 60 Ελλήνων και Κυπρίων του Λιβάνου μετά την επίθεση στη Βηρυτό