Γιώργος Χρανιώτης: «Δεν βλέπω ταινίες με τον Μπραντ Πιτ όταν είναι η γυναίκα μου, γιατί ζηλεύω»

10:11 - 04/10/2024

Ο Γιώργος Χρανιώτης και η Γεωργία Αβασκαντήρα είναι παντρεμένοι από το 2018 και γονείς ενός παιδιού από το 2020. Ο Γιώργος Χρανιώτης παραχώρησε δηλώσεις στο Happy Day και μίλησε για τη σχέση που έχει με τα χρήματα και τον ηθοποιό που αποφεύγει να βλέπει μαζί με τη σύζυγό του. «Δεν κυνήγησα τα λεφτά. Ίσως θα ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Χρανιώτης: «Δεν βλέπω ταινίες με τον Μπραντ Πιτ όταν είναι η γυναίκα μου, γιατί ζηλεύω» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Χρανιώτης: Δεν βλέπω ταινίες του Μπραντ Πιτ με τη γυναίκα μου, βγάζει ήχους και ζηλεύω

Δεν έχω κανένα πρόβλημα να βλέπει με τις φίλες της, αλλά εγώ δεν μπορώ να είμαι μπροστά, πρόσθεσε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Χρανιώτης: "Δεν βλέπω ταινίες με τον Μπραντ Πιτ όταν είναι η γυναίκα μου, γιατί ζηλεύω"

«Εγώ τον εκτιμώ πάρα πολύ σαν ηθοποιό. Όταν ακούω κάποιους ήχους από τη σύντροφό μου, που δείχνουν ότι κάτι συμβαίνει στο μέσα της… Ναι ζηλεύω και το αποφεύγω», αναφέρει ο Γιώργος Χρανιώτης - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με την κόρη της Βαλέρια Λάτσιου μέσα από το σπίτι της παρουσιάστριας

Καραμανλής και Σαμαράς δεν θα πάνε στο street party για τα 50 χρόνια της ΝΔ στη Ρηγίλλης

ΕΕ: Με σχετική πλειοψηφία πέρασαν οι δασμοί στις εισαγωγές κινεζικών ηλεκτρικών αυτοκινήτων – 10 υπέρ, 12 απείχαν και 5 ψήφισαν κατά

«Το Ιράν δεν θα καθυστερήσει να απαντήσει στο Ισραήλ - Ένας είναι ο εχθρός» δήλωσε ο αγιατολάχ Αλί Χαμενεΐ

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς υπέγραψε με τον αριθμό 7784 και εξήγησε το λόγο

Νέες εικόνες από την αποβίβαση 60 Ελλήνων και Κυπρίων του Λιβάνου μετά την επίθεση στη Βηρυτό