Λουκία Πιστιόλα: Αποκαλύπτει πρώτη φορά ότι διαγνώστηκε με Πάρκινσον – «Έγινα ανάπηρη, το σοκ ήταν μεγάλο»

20:04 - 03/10/2024

Η Λουκία Πιστιόλα παραχώρησε στο «Πάμε Δανάη» και στον Άρη Καβατζίκη μία εφ’ όλης της ύλης To άρθρο Λουκία Πιστιόλα: Αποκαλύπτει πρώτη φορά ότι διαγνώστηκε με Πάρκινσον – «Έγινα ανάπηρη, το σοκ ήταν μεγάλο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λουκία Πιστιόλα: Διαγνώστηκε με Πάρκινσον – “Δεν θα ξαναδουλέψω στο θέατρο και την τηλεόραση”

Η γνωστή ηθοποιός Λουκία Πιστιόλα αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με τη νόσο του Πάρκινσον και δεν δίστασε να μιλήσει για τις αλλαγές και τις δυσκολίες που πλέον αντιμετωπίζει. Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» είπε: «Έχω αρχίσει να έχω δυσαρθρία. Είμαι τελειομανής και με τσαντίζει ο εαυτός μου, με εκνευρίζει. Έπαθα Πάρκινσον μετά το εμβόλιο, […] Λουκία Πιστιόλα: Διαγνώστηκε με Πάρκινσον – “Δεν θα ξαναδουλέψω στο θέατρο και την τηλεόραση” - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr

Λουκία Πιστιόλα: «Διαγνώστηκα με Πάρκινσον. Δεν θα ξαναπαίξω στο θέατρο»

Η Λουκία Πιστιόλα μιλά για το σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει το τελευταίο διάστημα.

Διαβάστε το στο vita.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ισραήλ – Μητέρα συντρόφου Ιωνά Καρούση στο TLIFE: «Χάθηκε το παιδί, σεβαστείτε τον πόνο μας»

Κατερίνα Τσάβαλου: «Το διαζύγιο το πήρα και λίγο σαν αποτυχία»

Δέσποινα Βανδή: Σε ιαπωνικό εστιατόριο με τον Βασίλη Μπισμπίκη για σούσι

Θοδωρής Κατσαφάδος για το πένθος της συζύγου του: «Είναι δυσάρεστο – Η θλίψη για τον θάνατο της γυναίκας μου δεν έχει μαλακώσει»

Χάρης Ακριτίδης: «Κανένας πόλεμος δεν υπάρχει στο Τελ Αβίβ, οι άνθρωποι ζουν κανονικά»

Ισραήλ – Ιωνάς Καρούσης: Το σπαρακτικό μήνυμα της συντρόφου του – «Ποτέ μου δεν περίμενα ότι θα έκανα μια τέτοια ανάρτηση»