Αιμίλιος Χειλάκης: “Αυτός που λέει ότι αυτό δεν είναι οικογένεια, δεν αντέχει ούτε τα έντερά του”

20:02 - 03/10/2024

“Δεν κάναμε παιδιά, δεν μπορέσαμε, μετά τελείωσε. Αλλά είμαστε οικογένεια” Ο Αιμίλιος Χειλάκης βρέθηκε καλεσμένος στο Καλύτερα Αργά με την Αθηναΐδα Νέγκα και μίλησε μεταξύ άλλων για τις ερωτήσεις που δέχεται για την οικογένειά του. «Είμαστε οικογένεια, εγώ η σύζυγός μου και το σκυλάκι μας. Δεν κάναμε παιδιά, δεν μπορέσαμε, μετά τελείωσε. Αλλά είμαστε οικογένεια! […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αιμίλιος Χειλάκης: «Αυτός που λέει ότι αυτό δεν είναι οικογένεια, δεν αντέχει ούτε τα έντερά του»

Ο Αιμίλιος Χειλάκης βρέθηκε καλεσμένος στο Καλύτερα Αργά με την Αθηναΐδα Νέγκα και μίλησε μεταξύ άλλων για τις ερωτήσεις που […] The post Αιμίλιος Χειλάκης: «Αυτός που λέει ότι αυτό δεν είναι οικογένεια, δεν αντέχει ούτε τα έντερά του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αντίθετοι οι παθολόγοι για τον αντιγριπικό εμβολιασμό από τους φαρμακοποιούς

Χανιά: Δύο συλλήψεις ανηλίκων για το νέο περιστατικό ενδοσχολικής βίας – Δίωξη κατά των γονέων του αλλά και του Δ/ντή του σχολείου

Γρεβενά: Η Σαμαρίνα πενθεί το χαμό του Ιωνά Καρούση στην τρομοκρατική επίθεση στη Γιάφα

Ειδικός εισαγγελέας: Ο Τραμπ προσπάθησε να ανατρέψει το αποτέλεσμα των εκλογών του 2020 – Δεν χαίρει ποινικής ασυλίας

Οικιστικές αναπτύξεις – οικοδομές: Οι τιμές για τον πολίτη και οι παράγοντες που τις κανουν επενδυτικές ευκαιρίες

Μιχάλης Ρέππας: «Δηλαδή αν θέλω να πω κάτι για τον Μητσοτάκη ή τον Κασσελάκη, πρέπει να σκεφτώ ότι τους γέννησε μάνα;»