Σοκαριστικό τροχαίο στη Λαμία - ΙΧ συγκρούστηκε με λεωφορείο, χωρίς τις αισθήσεις του ο οδηγός

18:27 - 03/10/2024

Λεωφορείο του ΚΤΕΛ Φθιώτιδας που κατευθυνόταν προς τη Λαμία συγκρούστηκε με Ι.Χ. το οποίο κινούνταν στο αντίθετο ρεύμα

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φριχτό τροχαίο στη Λαμία: Λεωφορείο ΚΤΕΛ συγκρούστηκε με αυτοκίνητο - Απεγκλωβίστηκε χωρίς τις αισθήσεις του ο οδηγός (Εικόνες Βίντεο)

Προανάκριση για το συμβάν διενεργεί η Τροχαία Λαμίας

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σοβαρό τροχαίο στη Λαμία: Αυτοκίνητο συγκρούστηκε με λεωφορείο ΚΤΕΛ – Νεκρός ο 56χρονος οδηγός του ΙΧ

Θανατηφόρο τροχαίο σημειώθηκε το απόγευμα της Πέμπτης στον δρόμο Λαμίας – Στυλίδας, όταν λεωφορείο ΚΤΕΛ συγκρούστηκε με αυτοκίνητο, με αποτέλεσμα ο οδηγός του επιβατικού ΙΧ να χάσει τη ζωή του. Από τον ανταποκριτή μας στη Στερεά Ελλάδα LamiaReport Το λεωφορείο του ΚΤΕΛ που εκτελούσε δρομολόγιο Πελασγία – Λαμία κινούνταν στο ρεύμα προς Λαμία. Ο οδηγός του αυτοκινήτου μάρκας Toyota που ερχόταν από την αντίθετη κατεύθυνση έχασε τον έλεγχο στη στροφή του οχήματος και παρά τις προσπάθειες δεν μπόρεσε να αποφύγει τη σύγκρουση. Το ΙΧ «καρφώθηκε» πάνω στο λεωφορείο με αποτέλεσμα, ο οδηγός του αυτοκινήτου να σκοτωθεί. Στο λεωφορείο επέβαιναν 15 άτομα, εκ των οποίων μία γυναίκα τραυματίστηκε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τροχαίο στην Λαμία: Λεωφορείο του ΚΤΕΛ συγκρούστηκε με ΙΧ – Xωρίς τις αισθήσεις του ο οδηγός [Βίντεο]

Τροχαίο σημειώθηκε το απόγευμα της Πέμπτης 3/10 στον δρόμο Λαμίας-Στυλίδας, κοντά στις στροφές της Αγίας Παρασκευής, στο σημείο όπου βρίσκεται το νεκροταφείο. Το λεωφορείο του ΚΤΕΛ Φθιώτιδας κατευθυνόταν προς τη Λαμία συγκρούστηκε με Ι.Χ. που ερχόταν από το αντίθετο ρεύμα. Ο οδηγός του Ι.Χ. απεγκλωβίστηκε χωρίς τις αισθήσεις του, σύμφωνα με την Πυροσβεστική, και μεταφέρθηκε […] Το άρθρο Τροχαίο στην Λαμία: Λεωφορείο του ΚΤΕΛ συγκρούστηκε με ΙΧ – Xωρίς τις αισθήσεις του ο οδηγός [Βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Σοκαριστικό τροχαίο στη Λαμία: Ένας νεκρός από σύγκρουση ΙΧ με λεωφορείο - ΕΙΚΟΝΕΣ

Ο οδηγός του Ι.Χ ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του από την πύροσβεστική υπηρεσία.

Διαβάστε το στο real.gr

Σοκαριστικό τροχαίο στη Λαμία: ΙΧ “καρφώθηκε” σε λεωφορείο – Ένας νεκρός (vid – φωτό)

Ο 56χρονος οδηγός του Ι.Χ. δυστυχώς δεν τα κατάφερε Το άρθρο Σοκαριστικό τροχαίο στη Λαμία: ΙΧ “καρφώθηκε” σε λεωφορείο – Ένας νεκρός (vid – φωτό) εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Τάκης Ζαχαράτος: Πιστεύω πολύ στον Θεό, αλλά η τέχνη μου είναι το καταφύγιό μου

«Ο σύντροφός μου ανέκαθεν ονειρευόταν να γίνει πατέρας, αλλά εγώ δεν ήθελα παιδιά»

«Άνθρωποι χάνονταν γύρω μας»: Οι πρώτες δηλώσεις Ελλήνων που ταξίδεψαν από τον Λίβανο με το C-130, φωτογραφίες

Μέση Ανατολή: Η British Airways παρατείνει την αναστολή πτήσεων προς το Τελ-Αβίβ έως τα τέλη Οκτωβρίου

Ο εμίρης του Κατάρ εξέφρασε την πλήρη υποστήριξή του στον Λίβανο

Αυτή την Κυριακή με το Θέμα, το εξαιρετικό μυθιστόρημα της Μπέσσης Λιβανού «Μόνο στα όνειρα»