Ρωσία: Επιχείρηση διάσωσης στην Καμτσάτκα για μια οικογένεια φαλαινών που βγήκε στα ρηχά

18:09 - 03/10/2024

Πρόκειται για δύο νεογέννητες φάλαινες και δύο ενήλικες - Δεκάδες εθελοντές προσπαθούν να τις κρατήσουν στη ζωή

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρωσία: Επιχείρηση διάσωσης τεσσάρων φαλαινών που βγήκαν στα ρηχά

Σήμερα το πρωί (3/10) τέσσερις φάλαινες, δύο νεογέννητες και δύο ενήλικες, προσπάθησαν να φύγουν από τον κόλπο όπου είχαν εγκλωβιστεί, αλλά δεν τα κατάφεραν

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ρωσία: Επιχείρηση διάσωσης οικογένειας φαλαινών που εξόκειλαν στα ρηχά

Εδώ και δύο ημέρες βρίσκεται σε εξέλιξη μια επιχείρηση διάσωσης στην Καμτσάτκα, στη ρωσική Άπω Ανατολή, προκειμένου να απελευθερωθεί μια οικογένεια φαλαινών που εξόκειλε στα ρηχά στη θάλασσα του Οχότσκ.… Ρωσία: Επιχείρηση διάσωσης οικογένειας φαλαινών που εξόκειλαν στα ρηχά - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Τάκης Ζαχαράτος: Πιστεύω πολύ στον Θεό, αλλά η τέχνη μου είναι το καταφύγιό μου

«Ο σύντροφός μου ανέκαθεν ονειρευόταν να γίνει πατέρας, αλλά εγώ δεν ήθελα παιδιά»

«Άνθρωποι χάνονταν γύρω μας»: Οι πρώτες δηλώσεις Ελλήνων που ταξίδεψαν από τον Λίβανο με το C-130, φωτογραφίες

Μέση Ανατολή: Η British Airways παρατείνει την αναστολή πτήσεων προς το Τελ-Αβίβ έως τα τέλη Οκτωβρίου

Ο εμίρης του Κατάρ εξέφρασε την πλήρη υποστήριξή του στον Λίβανο

Αυτή την Κυριακή με το Θέμα, το εξαιρετικό μυθιστόρημα της Μπέσσης Λιβανού «Μόνο στα όνειρα»