Κόντρα Κοτζιά με Σπηλιωτόπουλο και Αντώναρο - «Δεν θα μου κουνάνε εμένα το δάχτυλο για την Αριστερά»

14:09 - 03/10/2024

«Διαλύουν κάποιοι σήμερα την ηθική, το ήθος, τους κανόνες της Αριστεράς», είπε ο πρώην υπουργός Εξωτερικών της κυβέρνησης ΣΥΡΙΖΑ

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κόντρα Κοτζιά με Σπηλιωτόπουλο και Αντώναρο - "Δεν θα μου κουνάνε εμένα το δάχτυλο για την Αριστερά" - Τα "καρφιά" για Κασσελάκη

Ο Νίκος Κοτζιάς επέκρινε τον Στέφανο Κασσελάκη - «Δεν είναι ο ίδιος Αριστερός και δεν ξέρει την ιστορία της Αριστεράς, τον ΣΥΡΙΖΑ ως αριστερό κόμμα δεν μπορεί να τον πάει μπροστά»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Κόντρα Κοτζιά – Σπηλιωτόπουλου – Αντώναρου – «Διαλύουν τους κανόνες της Αριστεράς», «Έχω προοδευτικό πρόσημο»

Λάβρος κατά του Άρη Σπηλιωτόπουλου και του Ευάγγελου Αντώναρου εμφανίστηκε ο πρώην υπουργός Εξωτερικών, Νίκος Κοτζιάς, αφήνοντας σαφείς αιχμές κατά του Στέφανου Κασσελάκη

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ψάχνετε σπίτι; Αυτές είναι οι τιμές πώλησης και ενοικίασης κατοικιών – Ποιες είναι οι πιο φθηνές περιοχές

Λίβανος: Ορατός ο κίνδυνος εκτράχυνσης του πολέμου - Ο στρατός παραδέχτηκε ανταλλαγή πυρών με τις IDF

Τζόλης μετά το γκολ που πέτυχε στο Champions League: Αυτό που βλέπετε δεν είναι ακόμα ο καλύτερος Τζόλης - Βίντεο

Βρετανία: Γιατρό μεταμφιέστηκε σε νοσοκόμο για να σκοτώσει με δήθεν εμβόλιο Covid τον σύντροφο της μητέρας του

Ο Έλτον Τζον αστειεύτηκε για τις πολυάριθμες περιπέτειες της υγείας του: Στην πραγματικότητα το μόνο που έχει απομείνει είναι το αριστερό μου ισχίο

Ηλιόπουλος στους παίκτες της ΑΕΚ: Πιστεύω στην αξία σας, είμαστε μια οικογένεια