Μοντέλο του OnlyFans στο επίκεντρο διαδικτυακής “θύελλας” για το προσωπικό της “δελτίο καιρού” (Vid)

23:25 - 02/10/2024

Διαδικτυακή «θύελλα» έχει ξεσπάσει κατά μοντέλου του OnlyFans, που βρήκε σε πλημμυρισμένο δρόμο της Φλόριντα, φορώντας μπικίνι τη στιγμή που ο τυφώνας Έλεν έχει προκαλέσει τον θάνατο σε πάνω από 160 ανθρώπους. Σε βίντεο που ανέβασε στο Instagram, η Skyler Simpson, μοντέλο του OnlyFans, φορά ένα κατακόκκινο μπικίνι και περπατά κρατώντας ομπρέλα μέσα από τις πλημμύρες στην Τάμπα, όπου η ταχύτητα του ανέμου έφτασε τα 67 μίλια την ώρα. «Ζωντανά, με ρεπορτάζ από τον κόλπο της Τάμπα, στη λεωφόρο Bayshore Boulevard, νομίζω ότι όλοι ήταν λίγο…», άρχισε να λέει η Simpson προτού κάποιος- πίσω από την κάμερα- της ρίξει παγάκια. «Μου αρέσει να πηγαίνω βόλτα με την οικογένειά μου», λέει καθώς δέχεται άλλη μ

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

Λαμία: Εργατικό –ασφαλιστικό σεμινάριο από το Σύλλογο Φοροτεχνικών  Ελεύθερων Επαγγελματιών Φθιώτιδας & Ευρυτανίας

Ο Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας Φάνης Σπανός υπέγραψε την σύμβαση κατασκευής του λιμενικού έργου στον Άγιο Γεώργιο Λιχάδας

«Κόκκινη θύελλα» πριν το «αιώνιο» ντέμπι

Λαμία : Βραδινή περιπέτεια στη Δίβρη για οδηγό φορτηγού που μετέφερε 17 τόνους βαμβάκι – τι συνέβη (φωτό, βίντεο)

ΑΕΚ: Επέστρεψαν στις προπονήσεις Λιβάι Γκαρσία και Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς

Φθιώτιδα: Σε ζήτηση τα καυσόξυλα ως πιο οικονομική επιλογή για τον χειμώνα – ΒΙΝΤΕΟ