Π. Πολάκης: Λάθος μου που στήριξα τον Στ. Κασσελάκη- Το αναγνωρίζω

23:01 - 02/10/2024

«Είναι και δικό μου λάθος» ο Στέφανος Κασσελάκης, ανέφερε ο Παύλος Πολάκης, υποψήφιος για την ηγεσία του ΣΥΡΙΖΑ. «Ο άνθρωπος πρέπει να αναγνωρίζει και τα λάθη του», πρόσθεσε ο κ.… Π. Πολάκης: Λάθος μου που στήριξα τον Στ. Κασσελάκη- Το αναγνωρίζω - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε Περισσότερα στο naftemporiki.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παύλος Πολάκης: Λάθος μου ο Κασσελάκης, δεν κατεβαίνω για να χάσω

Νέο μήνυμα νίκης απέστειλε ο Παύλος Πολάκης – Όσα δήλωσε εν όψει των εκλογών κατά τις οποίες θα κριθεί ποιος θα βρίσκεται στην κεφαλή του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία

Διαβάστε το στο tanea.gr

Πολάκης: Λάθος μου ο Κασσελάκης, δεν κατεβαίνω για να χάσω

Εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε στο One Channel ο υποψήφιος πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Παύλος Πολάκης, αναγνωρίζοντας το λάθος του με τον Στέφανο Κασσελακη, μιλώντας για τη σχέση του με τον Αλέξη Τσίπρα και για τον πήχη που βάζει στην κούρσα ηγεσίας. «Αντί να ζητάμε από τον ελληνικό λαό να μας βγάλει πρώτη δύναμη», εμείς […] Το άρθρο Πολάκης: Λάθος μου ο Κασσελάκης, δεν κατεβαίνω για να χάσω εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ naftemporiki.gr

Λίβανος: Εκρήξεις στη Βηρυτό – «Στοχευμένη επίθεση», λέει ο ισραηλινός στρατός

Wall: Υποτονικό το κλίμα εν μέσω της έντασης στη Μέση Ανατολή

Ισραήλ: 3+1 στόχοι στο ζύγι των αντιποίνων κατά Ιράν

Champions League: Λιλ και Άστον Βίλα «προσγείωσαν» Ρεάλ και Μπάγερν

Σε δικαστικό κλοιό ο Τραμπ για το 2020: «Προσπάθησε να γαντζωθεί στην εξουσία με εγκλήματα»

Βέλγιο: Απαγόρευση της χρήσης κινητού τηλεφώνου για τους μαθητές… από το νηπιαγωγείο