Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Οι εντυπωσιακές φωτογραφίες από την παραλία στον 8ο μήνα της εγκυμοσύνης της

22:48 - 02/10/2024

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου, η οποία μέσα στο καλοκαίρι ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της, περιμένει με ανυπομονησία το πρώτο της παιδί. Η πρώην παίκτρια του Survivor θα γίνει μητέρα, ενώ μοιράζεται συχνά φωτογραφίες της μέσα από τους λογαριασμούς της στα social media. «Θέλω να παντρευτώ και να κάνω πολλά παιδιά µε τον άνθρωπο που είμαι τώρα. Θαυμάζω […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Οι φωτογραφίες από την παραλία στον όγδοο μήνα της εγκυμοσύνης της

Το πρώτο της παιδί περιμένει η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου η οποία μέσα στο καλοκαίρι ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη To άρθρο Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Οι φωτογραφίες από την παραλία στον όγδοο μήνα της εγκυμοσύνης της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πριγκίπισσα Βεατρίκη: Είναι έγκυος στο δεύτερο παιδί της – Η επίσημη ανακοίνωση

Ιωάννα Τούνη: H τρυφερή φωτογραφία που δημοσίευσε με τον γιο της Πάρη στην Καππαδοκία – «Θα θυμάται άραγε τίποτα από όλα;»

Νάντια Μπουλέ: Έκλεισε τα 40 της χρόνια – Το μήνυμα που έστειλε

Γιώργος Νταλάρας: Σπάνια δημόσια εμφάνιση μαζί με τα δύο του εγγόνια Γιώργο και Φοίβο Σωτηριάδη

«Άγιος Έρωτας» – Πέμπτη: Η Χλόη ζητάει ξανά τη βοήθεια του πατέρα Νικόλαου, αυτή τη φορά όχι ως μαθήτρια αλλά ως φίλη

Εύη Βατίδου: Βούρκωσε on camera μετά τα αρνητικά σχόλια του Μικρούτσικου – «Είναι ξεκάθαρο μπούλινγκ, έχω παιδιά»