Κορτώ για την απόκτηση παιδιού: "Έχω το παιδικό τραύμα της σακατεμένης μητέρας, δεν θα ήθελα να με δει έτσι το παιδί μου"

20:55 - 02/10/2024

Ο γνωστός συγγραφέας, μεταξύ άλλων, μίλησε για τα δύσκολα παιδικά του χρόνια, για τη διπολική διαταραχή, αλλά και για τον λόγο που είναι διστακτικός στο ενδεχόμενο να γίνει πατέρας

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αύγουστος Κορτώ: «Έχω το παιδικό τραύμα της σακατεμένης μητέρας, δεν θα ήθελα να με δει έτσι το παιδί μου»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε ο Αύγουστος Κορτώ στην εκπομπή «Buongiorno» και στην δημοσιογράφο, Δήμητρα Τσαούση. Ο To άρθρο Αύγουστος Κορτώ: «Έχω το παιδικό τραύμα της σακατεμένης μητέρας, δεν θα ήθελα να με δει έτσι το παιδί μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Πολάκης: "Τον Αλέξη τον πίστεψα και ήταν ένας από τους λόγους που πήγα στον ΣΥΡΙΖΑ - Ήταν λάθος μου που στήριξα τον Κασσελάκη"

Φριχτό έγκλημα στη Νότια Αφρική: Αγρότης τάισε στα γουρούνια δύο γυναίκες - "Η μαμά μου πέθανε με οδυνηρό θάνατο" (Εικόνες Βίντεο)

Οι 4 sold out εμφανίσεις της Αναστασίας στην Αυστραλία

ΣΥΡΙΖΑ: Ένταση στη συνεδρίαση της ΚΟΕΣ - Η πλευρά Κασσελάκη καταγγέλλει "αντικαταστατική συμπεριφορά"

FMP - Περιστέρι 70-58: Σκόραρε... ούτε με αίτηση, ηττήθηκε φυσιολογικά

Γιαννακοπούλου: "Πιστεύω απόλυτα ότι μπορώ να ανατρέψω τις δημοσκοπήσεις, πάντα έξω έπεφταν"