Survivor: Νέα αποχώρηση «βόμβα» ανακοίνωσε ο Γιώργος Λιανός – «Δεν αντέχει την ψυχολογική πίεση»

01:17 - 02/10/2024

Μια μεγάλη έκπληξη περίμενε τους παίκτες της κίτρινης ομάδας στο Survivor. Ο Γιώργος Λιανός στο επεισόδιο To άρθρο Survivor: Νέα αποχώρηση «βόμβα» ανακοίνωσε ο Γιώργος Λιανός – «Δεν αντέχει την ψυχολογική πίεση» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: Νέα αποχώρηση "βόμβα" ανακοίνωσε ο Γιώργος Λιανός – "Δεν αντέχει την ψυχολογική πίεση"

Μια μεγάλη έκπληξη περίμενε τους παίκτες της κίτρινης ομάδας στο Survivor - Δείτε τα βίντεο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έχω κάνει ένα “λάθος”, να παντρευτώ μια λαμπερή γυναίκα που ήταν Σταρ Ελλάς»

Κιάρα Φεράνι: Το TLIFE στην παρουσίαση των καλλυντικών της στην «καρδιά» της Αθήνας! «Αγαπώ την Ελλάδα» – Φωτογραφίες

Ανδρέας Κονάνος: «Η σεξουαλική μου ταυτότητα είναι αυτή, αλλά δεν έχω εμπειρίες… Ως ιερέας δεν είχα κάνει τίποτα»

Μαρίνα Ψάλτη για Γιάννη Φέρτη: «Δε μπορώ να μιλάω για την ασθένειά του, μου κάνει κακό»

Σάκης Αρσενίου – Λαμπρινή Πλεύρη: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά τον θρησκευτικό τους γάμο

Γαρυφαλλιά Καληφώνη: «Ήμουν 49 κιλά στο GNTM» – Η απάντηση για τις πλαστικές επεμβάσεις