Δέσποινα Μοιραράκη για τη Μαρινέλλα στο Ηρώδειο: Μείναμε άναυδοι, δεν πήγε ο νους μου σε κάτι δυσάρεστο

22:27 - 01/10/2024

Αφού είπε τα λόγια, είπα στη φίλη μου ότι πρώτη φορά βλέπω έτσι τη Μαρινέλλα, πρόσθεσε

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δέσποινα Μοιραράκη για τη Μαρινέλλα: Μείναμε άναυδοι, δεν πήγε ο νους μου σε κάτι δυσάρεστο

"Eίπα στη φίλη μου ότι πρώτη φορά βλέπω έτσι τη Μαρινέλλα. Γενικά η Μαρινέλλα έχει ένα μπρίο, όταν μιλάει, οπότε μου έκανε εντύπωση", δήλωσε η Δέσποινα Μοιραράκη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Δέσποινα Μοιραράκη για τη Μαρινέλλα στο Ηρώδειο: Μείναμε άναυδοι, δεν πήγε ο νους μου σε κάτι δυσάρεστο

Η Δέσποινα Μοιραράκη μίλησε για τη Μαρινέλλα, καθώς ήταν παρούσα στο Ηρώδειο, τη στιγμή που η τραγουδίστρια έπεσε στη σκηνή. Η Δέσποινα Μοιραράκη μίλησε για τη Μαρινέλλα, καθώς ήταν παρούσα στο Ηρώδειο, τη στιγμή που η τραγουδίστρια έπεσε στη σκηνή. Η επιχειρηματίας και παρουσιάστρια μίλησε στην εκπομπή «Buongiorno» και αρχικά, ανέφερε: «Βγήκε στη σκηνή κι είπε το πρώτο τραγούδι ακαπέλα. Πριν περάσει στο δεύτερο, είπε μια καλησπέρα στον κόσμο». Στη συνέχεια, πρόσθεσε πως είδε την […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Τραμπ: Αν ήμουν εγώ επικεφαλής, η σημερινή επίθεση στο Ισραήλ δεν θα είχε συμβεί ποτέ

Σεισμός 6,6 βαθμών στα ανοιχτά των νήσων Τόνγκα στoν Ειρηνικό Ωκεανό

Τουλάχιστον 45 νεκροί σε ναυάγιο δύο πλοιαρίων με μετανάστες στο Τζιμπουτί

Γκόλντι Χον: Αποκάλυψε το μυστικό πίσω από τη 40χρονη σχέση της με τον Κερτ Ράσελ

Δείτε βίντεο: Ζωντανή μετάδοση την ώρα της ιρανικής επίθεσης στο Ισραήλ έκανε ρεπόρτερ του Sky News

Λαβωμένη και η Wall Street από την ιρανική επίθεση στο Ισραήλ - Απώλειες σε όλους τους δείκτες