«Πυρά» Ποσειδώνα Γιαννόπουλου κατά Χρήστου Μάστορα: «Δεν είσαι ο Νταλάρας αγόρι μου γλυκό»

21:55 - 01/10/2024

Ξέσπασε κατά του Χρήστου Μάστορα αναφορικά με τα σχόλιά του για τον Γιώργο Νταλάρα και τα όσα είπε εναντίον των δημοσιογράφων, ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος. Ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος στις τελευταίες του δηλώσεις «έριξε τις βολές του» απέναντι στον Χρήστο Μάστορα. Τον ραδιοφωνικό παραγωγό συνάντησαν η κάμερα του «Breakfast@Star» και ο ρεπόρτερ Ηλίας Σκουλάς, ρωτώντας τον για ... Περισσότερα To άρθρο «Πυρά» Ποσειδώνα Γιαννόπουλου κατά Χρήστου Μάστορα: «Δεν είσαι ο Νταλάρας αγόρι μου γλυκό» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Τα πήρε» ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος με τον Χρήστο Μάστορα: «Δεν είσαι ο Γιώργος Νταλάρας, αγόρι μου γλυκό»

Την έντονη ενόχλησή του για το ξέσπασμα του Χρήστου Μάστορα προς του δημοσιογράφους, που τον ρωτούσαν για τη Μαρινέλλα, εξέφρασε ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος. Αρχικά, ο ραδιοφωνικός παραγωγός, μίλησε για το νέο ξέσπασμα του Γιώργου Νταλάρα. «Δεν υπάρχει λόγος να ενοχλούμε έναν άνθρωπο που δείχνει ότι δεν του αρέσουν τα “πεσίματα” και δεν τα θέλει.  Δεν έχουν απομείνει πολλά ιερά τέρατα και πρέπει να τους σεβαστούμε. Δεν κινδυνεύει από μια συμπεριφορά που προκάλεσαν τα ΜΜΕ. Αφού το είδαμε πέρσι, γιατί να το ξανακάνουμε φέτος; Και πάλι εγκρατής ήταν ο άνθρωπος», είπε ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος. «Εν αντιθέσει με τον Γιώργο Νταλάρα, είναι πολύ νωρίς για να νομίζει ο Χρήστος Μάστορας ότι έγινε Γιώ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος «πυροβολεί» τον Χρήστο Μάστορα: «Δεν είσαι ο Γιώργος Νταλάρας, αγόρι μου γλυκό»

Τις βολές του απέναντι στον Χρήστο Μάστορα έριξε ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος στις τελευταίες του δηλώσεις. Τον ραδιοφωνικό παραγωγό συνάντησαν η κάμερα του Breakfast@Star και ο ρεπόρτερ Ηλίας Σκουλάς, ρωτώντας τον για το νέο περιστατικό μεταξύ του Γιώργου Νταλάρα και των δημοσιογράφων, καθώς και για το online ξέσπασμα του Χρήστου Μάστορα προς τους παρουσιαστές. Τις βολές του απέναντι στον Χρήστο Μάστορα έριξε ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος στις τελευταίες του δηλώσεις. Τον ραδιοφωνικό παραγωγό συνάντησαν η κάμερα του Breakfast@Star και ο ρεπόρτερ Ηλίας Σκουλάς, ρωτώντας τον για το νέο περιστατικό μεταξύ του Γιώργου Νταλάρα και των δημοσιογράφων, καθώς και για το online ξέσπασμα του Χρήστου Μάστορα προ

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος «πυροβολεί» τον Χρήστο Μάστορα: «Δεν είσαι ο Γιώργος Νταλάρας, αγόρι μου γλυκό»

Τις βολές του απέναντι στον Χρήστο Μάστορα έριξε ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος στις τελευταίες του δηλώσεις. Τον ραδιοφωνικό παραγωγό συνάντησαν η […] The post Ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος «πυροβολεί» τον Χρήστο Μάστορα: «Δεν είσαι ο Γιώργος Νταλάρας, αγόρι μου γλυκό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος κατά Χρήστου Μάστορα: «Είναι πολύ νωρίς για να νομίζει ότι έγινε ο Γιώργος Νταλάρας»

Δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής «Breakfast@Star» και στον δημοσιογράφο, Ηλία Σκουλά έκανε ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος.  Ο To άρθρο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος κατά Χρήστου Μάστορα: «Είναι πολύ νωρίς για να νομίζει ότι έγινε ο Γιώργος Νταλάρας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Επίθεση του Ιράν στο Ισραήλ, άμεση ανάλυση: Η Τεχεράνη έκανε το χατίρι του Νετανιάχου να εμπλέξει τις ΗΠΑ

Η Άντζελα Δημητρίου διασκέδασε στην σκηνή με τον Γιώργο Μαζωνάκη

Πέθανε ο Κώστας Αλαμάνος, εμβληματικός πρόεδρος του Απόλλωνα Σμύρνης

Survivor: Αποχώρησε οικειοθελώς ο Γιάννης Γρυμανέλης – Νέος αρχηγός των Κίτρινων ο Νίνο

Νεόνυμφο ζευγάρι χορεύει αγκαλιασμένο μέσα σε καταφύγιο στο Ισραήλ την ώρα που οι Ιρανοί εκτοξεύουν πυραύλους

Εφιαλτικές ώρες στη Μέση Ανατολή: Εκδίκηση ζητά το Ισραήλ μετά την επίθεση του Ιράν με εκατοντάδες πυραύλους - Νέα πλήγματα υπόσχεται η Τεχεράνη