Μιχάλης Κατρίνης: Στείλτε μήνυμα ανατροπής των σχεδίων που θέλουν να ελέγξουν το ΠΑΣΟΚ

20:12 - 01/10/2024

«Την Κυριακή υπάρχει η επιλογή της στασιμότητας, υπάρχει όμως και η επιλογή της ρήξης και της ελπίδας. Αυτή είναι η δική μου πρόταση. Σας ζητώ να γίνει το δικό σας μήνυμα. Ένα μήνυμα ανατροπής των σχεδίων όλων όσοι επιχειρούν να ελέγξουν το ΠΑΣΟΚ, να απαξιώσουν τη δική μου πρόταση». Αυτό τόνισε ο βουλευτής και υποψήφιος πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ, Μιχάλης Κατρίνης, μιλώντας σε προεκλογική συγκέντρωση, στον Πύργο Ηλείας. Ο κ. Κατρίνης μίλησε για «ένα σύστημα συμφερόντων το οποίο δεν θέλει ανθρώπους που δεν ελέγχει, για αυτό και επιστρατεύει μηχανισμούς χειραγώγησης για την εκλογή του νέου προέδρου του ΠΑΣΟΚ». «Εμένα δεν με κρατάει κανείς. Ποτέ δεν ήμουν ο εκλεκτός εξωθεσμικών κέντρων, συστημάτων κ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ο Βελόπουλος απήγγειλε στίχους του Light στη Βουλή – Ζήτησε εισαγγελική παρέμβαση για τους τράπερ

«Φωτιά στη Μέση Ανατολή» – Δείτε live εικόνα από Ισραήλ, Λίβανο και Γάζα

Μπάιντεν: Έχει τη «πλήρη εμπιστοσύνη» μου ο νέος επικεφαλής του ΝΑΤΟ

Το Ιράν επιτέθηκε στο Ισραήλ – Εκτόξευσε βαλλιστικούς πυραύλους

Συναγερμός στο Τελ Αβιβ: Ένοπλοι άνοιξαν πυρ σε σιδηροδρομικό σταθμό – Αναφορές για θύματα

Φωτιά στην Κορινθία: Ο καπνός έφτασε μέχρι την Κρήτη – 700 χιλιόμετρα μακριά από την εστία