Γρηγόρης Βαλτινός: "Είχα ορθάνοιχτη καρδιά όταν πήγα να συναντήσω για πρώτη φορά τον πατέρα μου"

19:37 - 01/10/2024

«Ήμουν μοναχογιός για 15 χρόνια. Μετά γεννήθηκε ο αδερφός μου και τον μεγάλωσα εγώ. Έκανα μια πρόβα για τα δικά μου παιδιά και όταν γεννήθηκαν, ένιωσα ότι το ξέρω» είπε

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Βαλτινός: «Πήγα με ορθάνοιχτη καρδιά για να γνωρίσω τον πατέρα μου στα 25 μου»

Ο Γρηγόρης Βαλτινός απάντησε σε δύσκολη ερώτηση αναφορικά με τον πατέρα του, με τον Θανάση Αναγνωστόπουλο να του λέει: «Αν είναι πολύ προσωπικό, με σταματάς». Για όλους και για όλα μίλησε ο Γρηγόρης Βαλτινός ο οποίος βρέθηκε σήμερα (01.10.2024) στο «Στούντιο 4» καλεσμένος της Νάνσυς Ζαμπέτογλου και του Θανάση Αναγνωστόπουλου. Ο σπουδαίος ηθοποιός και σκηνοθέτης ... Περισσότερα To άρθρο Γρηγόρης Βαλτινός: «Πήγα με ορθάνοιχτη καρδιά για να γνωρίσω τον πατέρα μου στα 25 μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Απειλεί τις ΗΠΑ η Ισλαμική Αντίσταση του Ιράκ: "Θα χτυπούσουμε αμερικανικές βάσεις εάν υπάρξουν αντίποινα εναντίον του Ιράν"

Φωτιά Κορινθία: Γιατί δυσκολεύει το έργο της κατάσβεσης

Κορινθία: Εικόνες καταστροφής από την μεγάλη πυρκαγιά - Κάηκαν σπίτια και καλλιέργειες (Εικόνες Βίντεο)

Αντιδήμαρχος Ρώμης: Στην Ελλάδα η καταπολέμηση της παράνομης βραχυπρόθεσμης μίσθωσης ακινήτων απέδωσε υποδειγματικά

Βουλή: Εγκρίθηκε η νέα σύμβαση παραχώρησης της Αττικής Οδού - Δωρεάν η διέλευση των χρηστών με αναπηρία

Μαθήματα μόδας από δέκα διάσημες Ελληνίδες – Οι hot τάσεις για το φθινόπωρο – χειμώνα 2024