Χριστίνα Κοραή για την απώλεια της αδερφής της: «Ήθελε να γίνει δωρήτρια οργάνων και 4 άνθρωποι έχουν μια δεύτερη ευκαιρία ζωής»

18:19 - 01/10/2024

Η Χριστίνα Κοραή επέστρεψε στο Live News και μίλησε για τον χαμό της πολυαγαπημένης της αδερφής αλλά κυρίως για την απόφαση της αείμνηστης αδερφής της να γίνει δωρήτρια οργάνων.  «Δυστυχώς χάσαμε την αδερφή μου την ανάσα μου την ζωή μου αλλά κι αυτό είναι ένα οικογενειακό μας θέμα αυτή η τεράστια απώλεια. Αυτό όμως που ... Περισσότερα To άρθρο Χριστίνα Κοραή για την απώλεια της αδερφής της: «Ήθελε να γίνει δωρήτρια οργάνων και 4 άνθρωποι έχουν μια δεύτερη ευκαιρία ζωής» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκίνησε η Χριστίνα Κοραή στο Live News μετά τον θάνατο της αδελφής της - "Ήθελε να γίνει δωρήτρια οργάνων"

«Δυστυχώς χάσαμε την αδερφή μου την ανάσα μου την ζωή μου αλλά κι αυτό είναι ένα οικογενειακό μας θέμα αυτή η τεράστια απώλεια»,είπε η δημοσιογράφος

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Συγκίνησε η Χριστίνα Κοραή για τον χαμό της αδερφής της: «Ήθελε να γίνει δωρήτρια οργάνων»

Η αποκάλυψη της Χριστίνας Κοραή λίγα 24ωρα μετά τον θάνατο της αδερφής της Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μπάνια Λούκα – Παναθηναϊκός: Εκτός αποστολής ο Βαγιαννίδης, μέσα ο Μαξ

Δορυφορική εικόνα με τον καπνό της φωτιάς στην Κορινθία που έφτασε 340 χλμ μακριά από την Κρήτη

Champions League Live: Με γκολ ποίημα η Σπάρτα Πράγας ισοφαρίζει το σκορ απέναντι στην Στουτγκάρδη

Στη φυλακή επέστρεψε ο θείος που ασελγούσε εις βάρος του 8χρονου ανιψιού του στην Θεσσαλονίκη

Νεκροί και τραυματίες από πυροβολισμούς στο Τελ Αβίβ - Εξουδετερώθηκαν οι δράστες

Η Αναστασία Γιάμαλη απάντησε στα αρνητικά σχόλια για την εμφάνισή της – «Υπάρχουν πιο τρομακτικές εκφράσεις μου»