Γιάννης Αϊβάζης: «Είναι δύσκολο να ξυπνάς και να κοιμάσαι και να μη βλέπεις τον άνθρωπό σου δίπλα μετά από τόσα χρόνια»

18:12 - 01/10/2024

Για τον χωρισμό του με τη Μαρία Κορινθίου, μίλησε, μεταξύ άλλων, ο Γιάννης Αϊβάζης, με αφορμή τη θεατρική παράσταση, «Τελευταίος Χορός», στην οποία πρωταγωνιστούν, και η οποία θα κάνει πρεμιέρα στο Ίδρυμα Μιχάλης Κακογιάννης, την Παρασκευή 1 Νοεμβρίου 2024. «Από τη μία, ήρθε σε μια πολύ δύσκολη περίοδο για ‘μας. Είχε έρθει πιο πριν, γιατί πολλά είχαν ακουστεί, είχε γίνει η πρόταση, το συζητούσαμε, είπαμε ναι και αργότερα ήρθαν τα γεγονότα», είπε αρχικά ο ηθοποιός. «Οι σχέσεις των ανθρώπων για όλους είναι κοινές, υπάρχουν πολλές ομοιότητες στη ζωή μας. Τα θέλω σου, σε ποια πράγματα κάνεις πίσω, τι σου λείπει, τι σε καταπιέζει… Το πιο σημαντικό για τη σχέση είναι η κατανόηση και σε αυ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Αϊβάζης για Μαρία Κορινθίου: Είναι δύσκολο να ξυπνάς και να κοιμάσαι και να μην βλέπεις τον άνθρωπό σου δίπλα

Θα ήταν χαζό και άδικο να υπάρξει ένας άσχημος χωρισμός, μετά το παραμύθι που ζήσαμε και ζούμε, πρόσθεσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιάννης Αιβάζης για τον χωρισμό από τη Μαρία Κορινθίου: «Είναι δύσκολο να ξυπνάς και να μη βλέπεις δίπλα τον άνθρωπό σου»

Όταν δύο άνθρωποι είναι μαζί τόσα χρόνια, μεγαλώνουν μαζί και αποφασίζουν να πάρουν διαφορετικούς δρόμους, είναι δύσκολο», είπε για τον χωρισμό του από την Μαρία Κορινθίου μετά από 17 χρόνια, ο Γιάννης Αϊβάζης. Καλεσμένος στον καναπέ του «Πάμε Δανάη» βρέθηκε ο Γιάννης Αϊβάζης, ο οποίος αναφέρθηκε στον χωρισμό του από την Μαρία Κορινθίου και στην ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Αιβάζης για τον χωρισμό από τη Μαρία Κορινθίου: «Είναι δύσκολο να ξυπνάς και να μη βλέπεις δίπλα τον άνθρωπό σου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιάννης Αϊβάζης «Είναι δύσκολο να ξυπνάς και να μη βλέπεις δίπλα σου τον άνθρωπο σου

«Όταν σου λένε ότι ήταν διαφημιστικό κόλπο για την παράσταση… Αυτά είναι ανήθικα! Θα διαλύσω εγώ την οικογένειά μου για…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Μιχάλης Κατρίνης: Στείλτε μήνυμα ανατροπής των σχεδίων που θέλουν να ελέγξουν το ΠΑΣΟΚ

Ο Βελόπουλος απήγγειλε στίχους του Light στη Βουλή – Ζήτησε εισαγγελική παρέμβαση για τους τράπερ

«Φωτιά στη Μέση Ανατολή» – Δείτε live εικόνα από Ισραήλ, Λίβανο και Γάζα

Μπάιντεν: Έχει τη «πλήρη εμπιστοσύνη» μου ο νέος επικεφαλής του ΝΑΤΟ

Το Ιράν επιτέθηκε στο Ισραήλ – Εκτόξευσε βαλλιστικούς πυραύλους

Συναγερμός στο Τελ Αβιβ: Ένοπλοι άνοιξαν πυρ σε σιδηροδρομικό σταθμό – Αναφορές για θύματα