Ενοχλημένη η Βάσω Καζαντζίδη: "Ποτέ δεν είχα ακούσει τον Στέλιο να λέει ότι θα ήθελε να τον υποδυθεί ο Απόστολος Γκλέτσος"

16:19 - 01/10/2024

«Πιστέψτε με, είμαι ο άνθρωπος που θα το ήξερε σίγουρα», είπε η Βάσω Καζαντζίδη

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καζαντζίδης: Ποτέ δεν τον είχα ακούσει να λέει ότι θα ήθελε να τον υποδυθεί ο Γλέτσος, λέει η τελευταία του σύζυγος

Πιστέψτε με, είμαι ο άνθρωπος που θα το ήξερε σίγουρα, πρόσθεσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βάσω Καζαντζίδη: Ποτέ δεν άκουσα τον Στέλιο να λέει ότι θέλει να τον υποδυθεί ο Απόστολος Γκλέτσος σε ταινία

Η τελευταία σύζυγος του Καζαντζίδη, Βάσω, έδωσε τηλεοπτική συνέντευξη και δήλωσε ότι ουδέποτε άκουσε τον Στέλιο να λέει ότι θέλει τον Απόστολο Γκλέτσο να τον υποδυθεί σε ταινία. Μιλώντας στην εκπομπή «Πρωινό ΣουΣού» σχολίασε σχετικό ρεπορτάζ και ανέφερε πως «ποτέ δεν είχα ακούσει τον Στέλιο να λέει ότι θα ήθελε να τον υποδυθεί ο Απόστολος Γκλέτσος». «Πιστέψτε με, είμαι ο άνθρωπος που θα το ήξερε σίγουρα», πρόσθεσε με νόημα στη συνέχεια.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

UNICEF και ΣΚΛΕ ξεκινούν συνεργασία για την ενίσχυση της παιδικής προστασίας στην Ελλάδα

Κωνσταντίνα Μιχαήλ για την μητρότητα: "Δεν είμαι από τις γυναίκες που είχα αποστολή να φέρω ένα παιδί στον κόσμο"

Δημήτρης Γιαννακόπουλος: Το τρέιλερ μιας "εκρηκτικής" συνέντευξης - "Εγώ και οι Αγγελόπουλοι; Αυτά δεν λέγονται on camera"

Sex Roulette: Πως ξεκίνησε η αρρωστημένη μόδα του TikTok - "Να μην αφήνουμε τα παιδιά χωρίς επιτήρηση στα social media"

Μνημόνιο συνεργασίας μεταξύ του Ε.Κ.Π.Α. και της Google στον τομέα της Τεχνητής Νοημοσύνης (Εικόνες)

Η απειλή της "Εναλλακτικής Δεξιάς" πλανάται πάνω από την Ευρώπη