Γιώργος Χατζηνάσιος για τη γνωριμία με τη σύζυγό του: Ήρθε και μου είπε ότι είστε καταπληκτικός πιανίστας και σας θαυμάζω

12:10 - 01/10/2024

“Κάναμε ραντεβού, πήγαμε στο ΣΙΝΕΑΚ και η Μαρία μασούσε μία τσίχλα. Την ρώτησα αν έχει άλλη και δεν είχε και μου είπε να μου δώσει τη μισή” είπε ο Γιώργος Χατζηνάσιος. Ο Γιώργος Χατζηνάσιος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή “Στιγμές” με τον Μάνο Νιφλή και μίλησε για τη γνωριμία του με τη σύζυγό του και τον ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Χατζηνάσιος για τη γνωριμία με τη σύζυγό του: Ήρθε και μου είπε ότι είστε καταπληκτικός πιανίστας και σας θαυμάζω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Grand Hotel: Ο Πέτρος ανακαλύπτει την κρυφή σχέση Ρήγα – Βασιλικής

ΣΕΒ: Παρουσίαση πρακτικού οδηγού για την πράσινη μετάβαση των επιχειρήσεων στις 2 Οκτωβρίου

Ο Νίκος Χαρδαλιάς έκανε αυτοψία στη Γλυφάδα: «Έργα για την καθημερινότητα των πολιτών»

Φθηνότερες οι τιμές των καυσίμων έως και 30 λεπτά το λίτρο

Η La Nina φέρνει έναν ψυχρό χειμώνα στην Ευρώπη, αλλά όχι στην Ελλάδα - Προγνώσεις για 32°C τον Οκτώβρη στην Αθήνα

Φυσικές καταστροφές: Άμεσες αποζημιώσεις και μεγαλύτερα αποθεματικά στους πληγέντες – Ποια μέτρα υπερψηφίστηκαν και αφορούν την Ελλάδα