Φωτεινή Αθερίδου: "Με ρωτούσαν στο σχολείο αν μένουμε σε παλάτι, έλεγα ότι ο μπαμπάς μου είναι υδραυλικός"

16:19 - 30/09/2024

Μίλησε για την ερώτηση που δεχόταν από τους συμμαθητές της και την έκανε να αναγκάζεται να λέει ψέματα για τον μπαμπά της

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φωτεινή Αθερίδου: Με ρωτούσαν στο σχολείο αν μένουμε σε παλάτι, έλεγα ότι ο μπαμπάς μου είναι υδραυλικός

Δεν μπορούσαν να κάνουν εικόνα ότι κάποιος που βλέπουν στην τηλεόραση, μένει σε κανονικό σπίτι, πρόσθεσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Χρηματιστήριο Αθηνών: Με κέρδη έκλεισε ο Σεπτέμβριος - Γύρισμα για την ΕΤΕ και τις άλλες τράπεζες

ΣτΕ: Απορρίπτει τις αξιώσεις ιδιοκτητών ακινήτων λόγω πανδημίας - Το Δημόσιο δεν αποζημιώνει για τις μειώσεις ενοικίων

ΔΥΠΑ: Μέχρι τα μεσάνυχτα οι αιτήσεις για το voucher των 400 ευρώ

IKEA: Νέα σειρά BRÄNNBOLL - Το gaming αποκτά τη θέση που του αξίζει μέσα στο σπίτι

ΗΠΑ: Σάρωσε τη χώρα ο τυφώνας “Helene” – Τουλάχιστον 116 νεκροί από το καταστροφικό πέρασμά του – “Μπαζώθηκε” από συντρίμμια λίμνη στη Βόρεια Καρολίνα

Βγήκε το DNA για τον "άνθρωπο χωρίς ταυτότητα" - "Δεν τους θυμάμαι και αυτό είναι το μεγάλο μου παράπονο", λέει ο Πετρίτ