Νατάσα Μποφίλιου: "Δεν θα ντρέπομαι για τον εαυτό μου και για την πλευρά της ιστορίας που συντάχθηκα"

20:37 - 29/09/2024

"Είμαι εδώ ως οφείλω να είμαι ως ένα πρόσωπο που θέλω να στηρίξω το φεμινιστικό κίνημα. Ειδικά φέτος που ενώνει την φωνή του με την φεμινιστική αντίσταση και την αλληλεγγύη στις γυναίκες της Γάζας", είπε η Νατάσα Μποφίλιου

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νατάσα Μποφίλιου: «Δεν θα ντρέπομαι για τον εαυτό μου και για την πλευρά της ιστορίας που συντάχθηκα»

Η Νατάσα Μποφίλιου έκανε τις πρώτες δηλώσεις της, μετά τα αρνητικά σχόλια ορισμένων, για το φόρεμα που επέλεξε σε συναυλία της, στον Λυκαβηττό. Στο Φεμινιστικό Φεστιβάλ 2024 που διεξάγεται στον κήπο του Παντείου Πανεπιστημίου βρέθηκε η Νατάσα Μποφίλιου για να δηλώσει τη στήριξή της απέναντι στις γυναίκες που δέχονται πόλεμο. Η κάμερα της εκπομπής, «Εξελίξεις ... Περισσότερα To άρθρο Νατάσα Μποφίλιου: «Δεν θα ντρέπομαι για τον εαυτό μου και για την πλευρά της ιστορίας που συντάχθηκα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Πληρωμές ΕΦΚΑ, ΔΥΠΑ: Ποιοι θα πάνε... ταμείο μέχρι τις 4 Οκτωβρίου

Γερουλάνος: Δεν έχει απαντηθεί ακόμη το ερώτημα "γιατί ΠΑΣΟΚ;"

Tραγωδία στο Ρέθυμνο: Νεκρός σε εργατικό δυστύχημα 19χρονος - Εκτελούσε εργασίες για την Μονή Πρέβελης

Αντίπαλοι ελληνικών ομάδων: Ακόμη πιο κοντά στο πρωτάθλημα η Μάλμε - Γκέλαρε η Βικτόρια Πλζεν

Ακρίβεια: Την...ανηφόρα προς τα 4,5 ευρώ έχει πάρει το σουβλάκι

Kαιρός: Φθινόπωρο από τη Δευτέρα το βράδυ - "Βουτιά" της θερμοκρασίας με βροχές και καταιγίδες, άνεμοι ακόμα και 9 μποφόρ