Μικρούτσικος για Καινούργιου: «Μπορώ να της καταμαρτυρήσω πάρα πολλά πράγματα αλλά ομοφοβική δεν είναι»

18:02 - 29/09/2024

Στην εκπομπή «Ακόμα δεν είδες τίποτα» με τον Κώστα Τσουρό εμφανίστηκε ο Ανδρέας Μικρούτσικος, το μεσημέρι της Κυριακής, προκειμένου να σχολιάσει όλα όσα συνέβησαν την εβδομάδα που μας πέρασε. Ανάμεσα σε άλλα, λοιπόν, η συζήτηση ήρθε στην πρώην συνεργάτιδα του έμπειρου παρουσιαστή Κατερίνα Καινούργιου. Έτσι λοιπόν, με αφορμή την κόντρα στη Super Κατερίνα της παρουσιάστριας με τον Απόστολο Γκλέτσο, ο Ανδρέας Μικρούτσικος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «η Κατερίνα Καινούργιου δεν είναι καθόλου ομοφοβική και θα πω κάτι. Νομίζω ότι βαραίνει η γνώμη μου διότι είναι γνωστές οι συγκρούσεις και τα υπόλοιπα. Μπορώ να της καταμαρτυρήσω πάρα πολλά πράγματα που δεν με αφορούν, είναι παρελθόν, δεν θα ανοί

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Λίβανος: Σχεδόν 240.000 άνθρωποι διέφυγαν προς τη Συρία λόγω των ισραηλινών επιθέσεων

Αποχώρηση, κλάματα και καυγάδες στο Survivor – Ποιος παίκτης έφυγε

Το Ισραήλ προειδοποιεί ότι θα πλήξει «ισχυρούς» στόχους στη Μέση Ανατολή με πολεμικά αεροσκάφη «απόψε»

Λίβανος: Νέες επιθέσεις του Ισραήλ σε τρομοκρατικούς στόχους στη Βηρυτό μετά τις εντολές εκκένωσης

Χάρις: Το Ιράν αποτελεί «επικίνδυνη δύναμη» στη Μέση Ανατολή – Η υποστήριξή μου στο Ισραήλ είναι «ακλόνητη»

Λίβανος: 55 νεκροί και 156 τραυματίες από ισραηλινά πλήγματα την Τρίτη – Νέες εκκενώσεις νότια της Βηρυτού ζητούν οι IDF