Ματίνα Παγώνη: «Δεν είχαμε αντίρρηση να έρθει ο Τάιλερ στην κλινική μου» – Τι είπε για Σεφερλή και Λιάγκα

16:09 - 29/09/2024

Η Ματίνα Παγώνη έδωσε νέα συνέντευξη και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων, στα λόγια του Στέφανου Κασσελάκη, που της είχε ζητήσει να πάρει τον Τάιλερ Μακμπέθ στην κλινική της. Τη Ματίνα Παγώνη συνάντησε ο Κωνσταντίνος Βασάλος για μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης. Η πρόεδρος της ΕΙΝΑΠ μίλησε στο «Χαμογέλα και Πάλι» για τον Στέφανο Κασσελάκη, τη ... Περισσότερα To άρθρο Ματίνα Παγώνη: «Δεν είχαμε αντίρρηση να έρθει ο Τάιλερ στην κλινική μου» – Τι είπε για Σεφερλή και Λιάγκα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ματίνα Παγώνη: "Δεν είχαμε αντίρρηση να έρθει ο Τάιλερ στην κλινική μου" - Τι είπε για Σεφερλή και Λιάγκα

"Ο Στέφανος Κασσελάκης μου είχε ζητήσει να έρθει ο Τάιλερ στην κλινική μου. Δεν είχαμε αντίρρηση, το είχαμε συζητήσει", δήλωσε η Ματίνα Παγώνη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Νέο Hyundai TUCSON με νέο σχεδιασμό και προηγμένα χαρακτηριστικά τεχνολογίας

Τορίνο – Λάτσιο 2-3: Οι Ρωμαίοι πήραν μεγάλο «διπλό» και άφησαν τους γηπεδούχους εκτός κορυφής στη Serie A

Αθηνά Οικονομάκου για Μπρούνο Τσερέλα: «Η σχέση μου είναι σοβαρή και είμαι πολύ ερωτευμένη»

Δίωξη για ανθρωποκτονία στην 49χρονη Ρωσίδα που δολοφόνησε τον 68χρονο σύζυγό της στην Κέρκυρα

Οι φωτογραφίες που έβγαλαν μαζί Σπύρος Μπιμπίλας και Στέφανος Κασσελάκης στο Ηρώδειο μετά από συναυλία

Mega τζακ ποτ 18,5 εκατ. ευρώ στο ΤΖΟΚΕΡ – Απόψε στις 22:00 η κλήρωση για το δεύτερο μεγαλύτερο έπαθλο στην ιστορία του παιχνιδιού