Δίωξη για ανθρωποκτονία στην 49χρονη Ρωσίδα που δολοφόνησε τον 68χρονο σύζυγό της στην Κέρκυρα

15:55 - 29/09/2024

Αντιμέτωπη με τις κατηγορίες της ανθρωποκτονίας εκ προθέσεως σε ήρεμη ψυχική κατάσταση, οπλοφορίας και οπλοχρησίας βρίσκεται η καθ’ ομολογία δράστης της δολοφονίας του 68χρονου συζυγού της στην Κέρκυρα, η 49χρονη Ρωσίδα.  Η δράστης της δολοφονίας στην Κέρκυρα, έλαβε σήμερα (29.09.2024) προθεσμία μέχρι την ερχόμενη Τετάρτη το πρωί, προκειμένου να απολογηθεί. Η 49χρονη Κρατείται προσωρινά μέχρι ... Περισσότερα To άρθρο Δίωξη για ανθρωποκτονία στην 49χρονη Ρωσίδα που δολοφόνησε τον 68χρονο σύζυγό της στην Κέρκυρα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κέρκυρα: Για ανθρωποκτονία από πρόθεση κατηγορείται η 49χρονη που μαχαίρωσε τον σύζυγό της – Έλαβε προθεσμία

Η 49χρονη δράστιδα ζήτησε και έλαβε προθεσμία για να απολογηθεί μέχρι την Τετάρτη - Οι κατηγορίες που της αποδίδονται

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Νέο Hyundai TUCSON με νέο σχεδιασμό και προηγμένα χαρακτηριστικά τεχνολογίας

Ματίνα Παγώνη: «Δεν είχαμε αντίρρηση να έρθει ο Τάιλερ στην κλινική μου» – Τι είπε για Σεφερλή και Λιάγκα

Τορίνο – Λάτσιο 2-3: Οι Ρωμαίοι πήραν μεγάλο «διπλό» και άφησαν τους γηπεδούχους εκτός κορυφής στη Serie A

Αθηνά Οικονομάκου για Μπρούνο Τσερέλα: «Η σχέση μου είναι σοβαρή και είμαι πολύ ερωτευμένη»

Οι φωτογραφίες που έβγαλαν μαζί Σπύρος Μπιμπίλας και Στέφανος Κασσελάκης στο Ηρώδειο μετά από συναυλία

Mega τζακ ποτ 18,5 εκατ. ευρώ στο ΤΖΟΚΕΡ – Απόψε στις 22:00 η κλήρωση για το δεύτερο μεγαλύτερο έπαθλο στην ιστορία του παιχνιδιού