Αναβάθμιση του Χρηματιστηρίου Αθηνών στην κατηγορία των αναπτυγμένων αγορών

13:19 - 29/09/2024

Μετά από μία περίοδο υποαπόδοσης της εγχώριας χρηματιστηριακής αγοράς σε σχέση με τις διεθνείς αγορές, το Χρηματιστήριο Αθηνών «ζωντανεύει» θέττοντας ως επόμενο στόχο την υπέρβαση του υψηλού των 1.500 μονάδων. Συγκεκριμένα, οι αναλυτές της Eurobank Equities εκτιμούν ότι η επενδυτική ιστορία του Χρηματιστηρίου Αθηνών είναι άθικτη. Οι θετικές προοπτικές για την πορεία της χρηματιστηριακής αγοράς ... Περισσότερα To άρθρο Αναβάθμιση του Χρηματιστηρίου Αθηνών στην κατηγορία των αναπτυγμένων αγορών δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Νέο Hyundai TUCSON με νέο σχεδιασμό και προηγμένα χαρακτηριστικά τεχνολογίας

Ματίνα Παγώνη: «Δεν είχαμε αντίρρηση να έρθει ο Τάιλερ στην κλινική μου» – Τι είπε για Σεφερλή και Λιάγκα

Τορίνο – Λάτσιο 2-3: Οι Ρωμαίοι πήραν μεγάλο «διπλό» και άφησαν τους γηπεδούχους εκτός κορυφής στη Serie A

Αθηνά Οικονομάκου για Μπρούνο Τσερέλα: «Η σχέση μου είναι σοβαρή και είμαι πολύ ερωτευμένη»

Δίωξη για ανθρωποκτονία στην 49χρονη Ρωσίδα που δολοφόνησε τον 68χρονο σύζυγό της στην Κέρκυρα

Οι φωτογραφίες που έβγαλαν μαζί Σπύρος Μπιμπίλας και Στέφανος Κασσελάκης στο Ηρώδειο μετά από συναυλία