Οι selfies του Κώστα Παπανικολάου με φίλους του Παναθηναϊκού στην παρακάμερα του Ολυμπιακού

13:19 - 29/09/2024

Η παρακάμερα της ΚΑΕ Ολυμπιακός, με στιγμές εντός και εκτός παρκέ, από τον ημιτελικό των Πειραιωτών με το Περιστέρι γα το Super Cup και με όμορφα στιγμιότυπα του Κώστα Παπανικολάου με φίλους του Παναθηναϊκού. Ο Ολυμπιακός “λύγισε” το Περιστέρι με 79-74, στο δεύτερο -χρονικά- ημιτελικό για το Super Cup. Στο κλειστό της Ρόδου βρέθηκαν και ... Περισσότερα To άρθρο Οι selfies του Κώστα Παπανικολάου με φίλους του Παναθηναϊκού στην παρακάμερα του Ολυμπιακού δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ολυμπιακός: Τα χαμόγελα και οι selfies του Κώστα Παπανικολάου με μικρούς φίλους του Παναθηναϊκού AKTOR!

Η ΚΑΕ Ολυμπιακός έδωσε στο φως της δημοσιότητας την παρακάμερα του ημιτελικού με το Περιστέρι στο Super Cup στη Ρόδο, με τις φωτογραφίες που έβγαλε ο Κώστας Παπανικολάου με μικρούς φίλους του Παναθηναϊκού AKTOR να "κλέβουν" τις εντυπώσεις.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Νέο Hyundai TUCSON με νέο σχεδιασμό και προηγμένα χαρακτηριστικά τεχνολογίας

Ματίνα Παγώνη: «Δεν είχαμε αντίρρηση να έρθει ο Τάιλερ στην κλινική μου» – Τι είπε για Σεφερλή και Λιάγκα

Τορίνο – Λάτσιο 2-3: Οι Ρωμαίοι πήραν μεγάλο «διπλό» και άφησαν τους γηπεδούχους εκτός κορυφής στη Serie A

Αθηνά Οικονομάκου για Μπρούνο Τσερέλα: «Η σχέση μου είναι σοβαρή και είμαι πολύ ερωτευμένη»

Δίωξη για ανθρωποκτονία στην 49χρονη Ρωσίδα που δολοφόνησε τον 68χρονο σύζυγό της στην Κέρκυρα

Οι φωτογραφίες που έβγαλαν μαζί Σπύρος Μπιμπίλας και Στέφανος Κασσελάκης στο Ηρώδειο μετά από συναυλία