Αλέξανδρος Παρθένης «Δεν είμαι ο βιολογικός γονέας αλλά γονέας είναι και αυτός που μεγαλώνει παιδιά»

23:47 - 28/09/2024

«Δεν πήγα να αντικαταστήσω κανέναν. Ο μπαμπάς τους υπάρχει και είναι εκεί, εγώ είμαι ο σύζυγος της μητέρας του και…Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξανδρος Παρθένης: Γονέας είναι και αυτός που μεγαλώνει τα παιδιά και όχι μόνο ο βιολογικός

«Δεν είμαι ο βιολογικός γονέας, αλλά γονέας είναι και αυτός που μεγαλώνει τα παιδιά», δήλωσε ο Αλέξανδρος Παρθένης στην εκπομπή «Μαμά-δες» με την Τζένη Θεωνά. Ο Αλέξανδρος Παρθένης βρέθηκε καλεσμένος της Τζένης Θεωνά και μίλησε για το πώς είναι να μεγαλώνει τα παιδιά της συζύγου του, Βιβής με την οποία μάλιστα παντρεύτηκαν πρόσφατα. «Δεν ξέρω ... Περισσότερα To άρθρο Αλέξανδρος Παρθένης: Γονέας είναι και αυτός που μεγαλώνει τα παιδιά και όχι μόνο ο βιολογικός δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Γέφυρα της Αράδαινας: Η εντυπωσιακή γέφυρα της Κρήτης με την θέα που μαγεύει

Τελευταίο μπάνιο για 69χρονο στα Μάλια

«Ιστορική καμπή» η εξόντωση του Νασράλα - «Κανονίσαμε τους λογαριασμούς μας», λέει το Ισραήλ

Πώς οι κατάσκοποι του Ισραήλ «τυφλώθηκαν» από τη Χαμάς και «ξέσπασαν» στη Χεζμπολάχ

Ολυμπιακός-Περιστέρι 79-74: Πρόκριση οι «ερυθρόλευκοι», οι εντυπώσεις στο Περιστέρι

Ο Μάνος έχει καταγράψει την ιστορία πάνω από 1.000 οικογενειών του Ρεθύμνου