Νάνσυ Παραδεισανού: Δεν έχω μιλήσει με την Μαρία Μπακοδήμου μετά τη συνεργασία μας

23:18 - 28/09/2024

“Ως νεότερη θέλω να την πάρω τηλέφωνο, ούτως ή άλλως, για να δω τι κάνει” δηλώνει η Νάνσυ Παραδεισανού. Τόσο στην πρώην τηλεοπτική της συνεργάτιδα, Μαρία Μπακοδήμου όσο και στους παίκτες ριάλιτι που βρίσκονται μέλη εκπομπών αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, η Νάνσυ Παραδεισανού μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» και τη δημοσιογράφο Ρέα Ιωάννου, ... Περισσότερα To άρθρο Νάνσυ Παραδεισανού: Δεν έχω μιλήσει με την Μαρία Μπακοδήμου μετά τη συνεργασία μας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Απότομη πτώση της θερμοκρασίας έως 8 βαθμούς Κελσίου την Κυριακή – Καταιγίδες και ισχυροί άνεμοι

Οσασούνα – Μπαρτσελόνα 4-2: Βαριά ήττα των Καταλανών και πρώτη απώλεια βαθμών στη φετινή La Liga

Ηλικιωμένος στις Αρχάνες Ηρακλείου πήρε στο κυνήγι δικαστικό επιμελητή κρατώντας αλυσοπρίονο

Η Ρωσία καταδικάζει τη δολοφονία Νασράλα και κάνει λόγο για «πολιτικές δολοφονίες»

Σταθερή η κατάσταση της υγείας της Μαρινέλλας - Καθοριστικό το επόμενο 24ωρο

Το Ισραήλ επεκτείνει τις επιθέσεις στο βόρειο μέτωπο μετά την εξόντωση του Χασάν Νασράλα – Εκδίκηση ζητά η Χεζμπολάχ