Χασάν Νασράλα: Οργισμένη αντίδραση από το Ιράν – «Οι Ισραηλινοί είναι πολύ μικροί για να προκαλέσουν ζημιά στη Χεζμπολάχ»

14:18 - 28/09/2024

Κλιμακώνεται με απρόβλεπτες συνέπειες η κατάσταση στη Μέση Ανατολή καθώς λίγο μετά την ανακοίνωση των ισραηλινών ενόπλων δυνάμεων το μεσημέρι του Σαββάτου (28.9.24) ότι ο ηγέτης της Χεζμπολάχ, Χασάν Νασράλα, σκοτώθηκε κατά τη διάρκεια των ισραηλινών βομβαρδισμών στη Βηρυτό, ήρθε και η πρώτη αντίδραση από το Ιράν. Αν και η Χεζμπολάχ δεν έχει επιβεβαιώσει τον ... Περισσότερα To άρθρο Χασάν Νασράλα: Οργισμένη αντίδραση από το Ιράν – «Οι Ισραηλινοί είναι πολύ μικροί για να προκαλέσουν ζημιά στη Χεζμπολάχ» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Αλόνσο για το ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Ξέρω τι πρέπει να κάνω για να πάρουμε τη νίκη»

Lady Gaga: «Πρώτη μου προτεραιότητα είναι να δημιουργήσω οικογένεια» λέει η 38χρονη σούπερ σταρ

Μεντιλίμπαρ για το Ολυμπιακός – Ατρόμητος: «Αν δεν μπούμε με τη νοοτροπία πως είμαστε καλύτεροι, ρισκάρουμε να χάσουμε»

Η καινοτομία του In-Car Gaming συναντά την παραδοσιακή διασκεδαστική οδήγηση με το MINI Cooper C

Γρηγόρης Γκουντάρας για Ανδρέα Μικρούτσικο: «Είναι λυπηρό αυτό που κάνει, το είδα και με στενοχώρησε»

Βασάλος: Θα έπρεπε να είμαι ανώμαλος να έχω παράπονο που δεν με κάλεσε η Ευρυδίκη στον γάμο της