Μουρίνιο: «Μου έκλεψαν ένα Champions League, δεν θα το ξεχάσω ποτέ»

21:55 - 27/09/2024

Ο Ζοσέ Μουρίνιο, στη συνέντευξη Τύπου μετά τη νίκη της Φενέρ στο Europa League, έδειξε πως δεν ξεχνά όσα έγιναν πριν από 13 χρόνια, στον ημιτελικό της Ρεάλ Μαδρίτης με την Μπαρτσελόνα.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μουρίνιο: «Μου έκλεψαν ένα Champions League, δεν θα το ξεχάσω ποτέ»

Ο Πορτογάλος προπονητής, στη συνέντευξη Τύπου μετά τη νίκη της Φενέρ στο Europa League, έδειξε πως δεν ξεχνά όσα έγιναν πριν από 13 χρόνια, στον ημιτελικό της Ρεάλ Μαδρίτης με την Μπαρτσελόνα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

«Μου το έκλεψαν» – Το Champions League που δεν θα ξεχάσει ποτέ ο Μουρίνιο

Ο Ζοσέ Μουρίνιο έκανε δηλώσεις μετά τη νίκη της Φενέρμπαχτσε επί της Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ στην πρεμιέρα του Europa League και θυμήθηκε το Champions League της σεζόν 2010-11 το οποίο κατέκτησε η Μπαρτσελόνα, αποκλείοντας στον ημιτελικό τη Ρεάλ Μαδρίτης. Ο Πορτογάλος προπονητής ήταν ορεξάτος μετά τη νίκη της ομάδας του και φάνηκε στη συνέντευξη Τύπου. Εκεί όπου σε ερώτηση Τούρκου δημοσιογράφου για το πώς επηρεάζει τις ομάδες του, τι είναι αυτό που προσφέρει στις ομάδες του, απάντησε με αναφορά στο Champions League του 2011. «Κέρδισα τρόπαια σε όλους τους συλλόγους στους οποίους πήγα. Το φαινόμενο Μουρίνιο που δημιούργησα σε κάθε σύλλογο ήταν να κερδίζω τρόπαια. Μου έκλεψαν ένα Champions Leagu

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Βαγιαδολίδ - Μαγιόρκα 1-2: Απτόητοι οι Νησιώτες, πάτησαν τετράδα

Αποθέωση για τον Αργυρό στο θρυλικό Royal Albert Hall του Λονδίνου: Χόρεψε ζεϊμπέκικο και αφιέρωσε τραγούδι στη Μαρινέλλα (vid)

Παρί Σεν Ζερμέν - Ρεν 3-1: Ο Μπαρκολά υπέγραψε το τρίποντο των Παριζιάνων

Μίλαν - Λέτσε 3-0: Τριάρα... κορυφής οι Ροσονέρι (vid)

ΑΠΟΕΛ: Έρχεται με φόρα από την… εξωτερική ο Αλγκασίμ Μπα

Σπάνιο θέαμα: Τα σύννεφα mammatus εμφανίστηκαν στον ουρανό του Ηρακλείου