Θάλεια Ματίκα: Ο Τάσος Ιορδανίδης είναι το λαχείο μου, είμαστε 16 χρόνια μαζί

20:19 - 27/09/2024

Η Θάλεια Ματίκα «εισβάλλει» στον δεύτερο κύκλο της σειράς του Alpha «Ο Γιατρός» και με αφορμή το γεγονός, φιλοξενήθηκε στο πλατό του «Happy Day». Η Θάλεια Ματίκα μίλησε στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμτσιλή στον Alpha για τον νέο της ρόλο, τη ζωή της, αλλά και τον γάμο της με τον Τάσο Ιορδανίδη. «Είμαστε 16 χρόνια ... Περισσότερα To άρθρο Θάλεια Ματίκα: Ο Τάσος Ιορδανίδης είναι το λαχείο μου, είμαστε 16 χρόνια μαζί δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θάλεια Ματίκα για Τάσο Ιορδανίδη: Είναι το «λαχείο» μου, είμαστε μαζί 16 χρόνια

Είχα αμφιβολίες γύρω από τον γάμο και τα παιδιά, γιατί θέλω να είμαι συνεπής σε μία τόσο μεγάλη ευθύνη, πρόσθεσε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Τάσος Ιορδανίδης «είναι το λαχείο» της Θάλειας Ματίκα

Η Θάλεια Ματίκα είναι με τον ηθοποιό 16 χρόνια και «αναγκάζεται να αναλάβει τον ρόλο του ψύχραιμου γονιού».

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Jerusalem Post: Ο Χασάν Νασράλα είναι νεκρός – Το διαψεύδει η Χεζμπολάχ

Η Έλεν ντε Τζένερις αποκάλυψε ότι πάσχει από οστεοπόρωση, ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή και ΔΕΠΥ

Ο βραβευμένος Αμερικανός σεφ Todd English κατηγορείται ότι νάρκωσε και βίασε πρώην σύντροφό του - Έχει δεχτεί ξανά μηνύσεις για κακοποίηση

Μουριέλ Φουρέρ: Θρήνος στην ποδηλασία για το θάνατο της 18χρονης Ελβετίδας αθλήτριας, από ατύχημα την ώρα του αγώνα

Παναθηναϊκός: Χωρίς Τσεντί Οσμάν το «τριφύλλι» στο Super Cup

Super Cup: Σε live streaming η συνέντευξη Τύπου των Παναθηναϊκού, Ολυμπιακού, Άρη και Περιστερίου