Ευτυχία Μελή: «Έπρεπε να φύγω από το σπίτι και να πάω στην Αμερική για να κυνηγήσω κρυφά το όνειρο μου»

18:46 - 27/09/2024

«Ο μπαμπάς μου δεν ήθελε με τίποτα να γίνω ηθοποιός, το πάλεψε με νύχια και με δόντια» αποκαλύπτει η Ευτυχία Μελή. Για την απόφαση να κυνηγήσει στην Αμερική κρυφά το όνειρο της, αλλά και το καταφύγιο αδέσποτων ζώων που διατηρεί, μίλησε η ηθοποιός Ευτυχία Μελή στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» και τον δημοσιογράφο Γιάννη ... Περισσότερα To άρθρο Ευτυχία Μελή: «Έπρεπε να φύγω από το σπίτι και να πάω στην Αμερική για να κυνηγήσω κρυφά το όνειρο μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Αλλαγές στα δρομολόγια της Γραμμής 6 του Τραμ την Κυριακή - Τερματικός σταθμός στάση «ΦΙΞ»

Θρίλερ με τον Νασράλα: Αμερικανοί αξιωματούχοι λένε ότι ο ηγέτης της Χεζμπολάχ σκοτώθηκε ή τραυματίστηκε στον βομβαρδισμό στη Βηρυτό

Κλειστός ο συνδετήριος κλάδος της Περιφερειακής Αιγάλεω από Άνω Λιόσια προς λεωφόρο ΝΑΤΟ στην Αττική Οδό

Θανάσης Αλφόνσο: «Στο Δελφινάριο δεν ήρθε κανένα λιοντάρι να μου φάει κάτι τρία χρόνια»

Χάος με 17 νεκρούς από τον φονικό τυφώνα Έλεν στις ΗΠΑ - Δείχνει τα «δόντια» του σε Τζόρτζια και Φλόριντα

ΟΛΠ: Στα 107,1 εκατ. ευρώ τα συνολικά έσοδα το α’ εξάμηνο του 2024