Προειδοποίηση Νετανιάχου στο Ιράν από τον ΟΗΕ: «Έχω ένα μήνυμα για τους τυράννους της Τεχεράνης: Αν μας χτυπήσετε, θα απαντήσουμε

17:19 - 27/09/2024

Αντιδράσεις προκάλεσε η εμφάνιση του πρωθυπουργού του Ισραήλ Μπέντζαμιν Νετανιάχου στην Γενική Συνέλευση του ΟΗΕ.  Με το που ανέβηκε στο βήμα για να απευθυνθεί στην Γενική Συνέλευση, αρκετοί από τους παριστάμενους εκπροσώπους χωρών αποχώρησαν και άλλοι τον αποδοκίμασαν.  Ξεκινώντας την ομιλία του ο Μπέντζαμιν Νετανιάχου δήλωσε ότι δεν σκόπευε να εμφανιστεί ενώπιο της Γενικής Συνέλευσης ... Περισσότερα To άρθρο Προειδοποίηση Νετανιάχου στο Ιράν από τον ΟΗΕ: «Έχω ένα μήνυμα για τους τυράννους της Τεχεράνης: Αν μας χτυπήσετε, θα απαντήσουμε δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Επεισόδια και προσαγωγές στο Πολυτεχνείο: Διέκοψαν εκδήλωση και φώναζαν συνθήματα υπέρ της Παλαιστίνης

Αρχές του 2025 είναι κατά πάσα πιθανότητα η επόμενη συνάντηση με τον Κυριάκο Μητσοτάκη σύμφωνα με τον Ερντογάν

Τραμπ: Έχω καλή σχέση και με τον Ζελένσκι και με τον Πούτιν – Αν εκλεγώ θα δώσω σύντομα λύση στον πόλεμο

Άγριο ξύλο οπαδών, επίθεση με μαχαίρι, τραυματίες και οριστική διακοπή σε ποδοσφαιρικό αγώνα στην Κολομβία

Ευτυχία Μελή: «Έπρεπε να φύγω από το σπίτι και να πάω στην Αμερική για να κυνηγήσω κρυφά το όνειρο μου»

Ο ΠΑΟΚ τελειώνει τη μεταγραφή του Παβλένκα