Μετεωρολόγος σε παράκρουση: «Αν ο τυφώνας Helene μοιάζει με την πρώην μου θα σας πάρει το σπίτι, το αυτοκίνητο, θα σας καταστρέψει!»

15:55 - 27/09/2024

Την ψυχραιμία του έχασε μετεωρολόγος σε αμερικανικό δίκτυο την ώρα που περιέγραφε την επέλαση του τυφώνα Helene. στην Φλόριντα.  Μεταξύ άλλων είπε ότι το όνομα του τυφώνα (Helene) είναι το όνομα της πρώην γυναίκας του και ότι το διαζύγιό τους και στην συνέχεια όμως αν της μοιάζει έστω και λίγο «θα σας πάρει το αυτοκίνητο, ... Περισσότερα To άρθρο Μετεωρολόγος σε παράκρουση: «Αν ο τυφώνας Helene μοιάζει με την πρώην μου θα σας πάρει το σπίτι, το αυτοκίνητο, θα σας καταστρέψει!» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φλόριντα: Απίστευτος μετεωρολόγος έχασε την ψυχραιμία του - "Αν ο τυφώνας Helene μοιάζει με την πρώην μου θα σας πάρει το σπίτι, θα σας καταστρέψει" (Βίντεο)

Το ξέσπασμα συνεχίζεται με τον μετεωρολόγο να περιγράφει πως θα χτυπήσει ο τυφώνας Helene στην Τάμπα της Φλόριντα με τον ίδιο να αναρωτιέται: "Ποιος στο διάολο μένει στην Τάμπα;"

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Travelgems Longevity Retreat στο Cape Sounio – Ή αλλιώς μια μοναδική ευκαιρία ευεξίας που δεν πρέπει να χάσεις

Southrock: Ένας διαχειριστής κεφαλαίων εξηγεί πως βλέπουν οι διεθνείς επενδυτές την ελληνική οικονομία

Πανώλη στα αιγοπρόβατα: Αποζημίωση 250 ευρώ ανά ζώο που θανατώθηκε, εξήγγειλε ο Τσιάρας

Η Όλγα Κεφαλογιάννη επιβεβαιώνει τον χωρισμό με τον Μίνω Μάτσα - «Αντιμετωπίζω κρίση στο γάμο μου»

Απόψε το pre-wedding party της Θεοδώρας Γλύξμπουργκ και του Μάθιου Κουμάρ: Οι πρώτες εικόνες από τις προετοιμασίες

Νέα Οδός: Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Αθηνών – Θεσσαλονίκης – Ευζώνων